Wpis z mikrobloga

Niestety o ile mozemy sie smiac i miec beke z tego co rafatus zrobil (i robic bedzie) to wszyscy wiemy ze przekroczyl pewna granice i w sumie Tucznik go juz nie pobije.oczywiscie bedzzie mowil ze ma inny kontent innych widzow itd, co jest prawda, ale mimo wszystko rafatus to przebil i..rozpoczal koniec patostrumykow. Dlaczego? Bo zaczyna byc o tym za glosno po 1.a po 2 to juz nie jest smieszne co on robi na SU a zalosne. Owszem inni tez #!$%@? pokazuja, a laski wkladaja sobie ogorki,swiece i mikser w dupe ale mamy obraz rafatusa z jutuba, wiemy ze jest alkoholikiem i #!$%@? kobiete (ktora jest hełmem ale i tak kobietą), i to jest prawdziwa patologia. A zalatwianie sie do wiaderka to kolejny krok. Ja juz wymieklem i go ogladac nie.moge po akcji walenia. Jak dla mnie to nie jest smieszne a zalosne i smutne bo on ma i powazny problem i orzy tym trybie i stylu zycia dlugo nie pociagnie. I moze jedyna nadzieja na lepsza ogladalnosci tucznika w tym by zaczal robic naprawde smieszne i zabawne streamy, a nie nudne (jak obecnie) i zalosne (jak rafatus)
#danielmagical
  • 3
@Najsass: A czego ty wymagasz o tych ludzi ?? Wszyscy z tych streamerów to banda debili, więc robią wszystko, żeby nie iść do pracy bo jedyną jaką dostaną to fizyczną za minimalna krajową o ile dostaną, więc Czego ty wymagasz od tych ameb, to tylko nasza wina, że ich oglądamy i napędzamy takiego Rafonixa, cwela, który Bóg jeden wie kim jest - ja pier........Zresztą popatrz sobie na strimy innych youtuberów a