Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #uk a takze z kraju, jesli ktokolwiek zmienial przednie lampy z halogenow na te fejki xenonow w #bmw chcialem sie poradzic bo juz mam dosyc tych slabych lamp. Wiem, powinienem kupic z xenonami bla bla bla... nie kupilem i teraz chcialem zeby moja bunia wygladala ladniej. Mozna takie cos online kupic, plug & play i na fotkach wyglada spoko.
https://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-ANGEL-EYE-XENON-HEADLIGHTS-BMW-3-SERIES-AND-1-SERIES-F30-F20-2011-2015/172954090343?_trksid=p2485497.m4902.l9144
Co myslicie, warto wydac £500 na to czy troche ryzyk?

  • 12
@benzdriver bog zapłać, ale dowiem się bo jestem ciekawy jak to rzeczywiście wygląda. Widuje na drodze tyle aut ze zwykłymi lampami z odblaskami (nawet nie soczewki) które mają te xenony na niebiesko że to aż nieprawdopodobne ze przechodza mot. Czy w tym kraju może cię policja zatrzymać na drodze ze względu na podejrzenie posiadania nienormowanych swiatel mijania?
@Hubby: Pamietaj zeby zadzwonic do ubezpieczyciela i powiedziec mu o tym co zrobiles. Prawdopodobnie przyjebia ci dodatkowa, nie mala oplate.
Jezeli tego nie zrobisz to nie mozesz jezdzic takim samochodem, a w razie W grozi ci konfiskata pojazdu w przypadku kontroli drogowej, lub splacanie sie do konca zycia w razie wypadku.