Wpis z mikrobloga

@choksondik: Janne jak zwykle swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) strasznie mi szkoda, że mu nie idzie, każdy mówi, że rozmienił się na drobne... Jak chce to skacze jego sprawa, miło by było jakby pokazał się jeszcze w top10 PŚ, ale to chyba już niemożliwe. Dla mnie i tak to zawsze będzie legenda, te sezony 2003/2004 i szczególnie absolutna dominacja 2004/2005 kosmos :) skakał na wyjebce (i kacu(
strasznie mi szkoda, że mu nie idzie, każdy mówi, że rozmienił się na drobne... Jak chce to skacze jego sprawa


@murarz_tynkarz_akrobata: Mnie też straszliwie denerwuje to powiedzonko. Jak lubi, to co robi, to dlaczego ma przestać, tylko dlatego, żeby kibice go lepiej zapamiętali. Właśnie taka postawa jest dla mnie bardziej prawdziwa, niż odejść w chwale (chociaż nie chce jej dyskredytować).
@murarz_tynkarz_akrobata: Ahonen skacze bo lepszych nie ma, zobacz w jakim stanie są Fińskie skoki. I niestety nasza kadra jest na bardzo dobrej drodze żeby za parę lat skończyć tak samo, etatowa piątka z kadry A umówmy się że nie jest najmłodsza, najmłodszy Kot który ma mały kryzys formy ma 26 lat. Żyła i Hula po 31 lat, Stoch 30

A z młodych kto to pociągnie? Wolny to jest zawodnik na granicy