Wpis z mikrobloga

Zauważyłam, że niektórzy ludzie mają po prostu pewne swoje maniery, które innym nie pasują. Jana przykład dostaję szału jak widzę Małgorzatę Rozenek (Majdan). Nic mi kobieta nie zrobiła, ale im więcej je widzę w necie czy na bilbordach, tym bardziej mnie od niej odrzuca. Po prostu coś mnie w niej drażni i sama nie wiem co...
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: W sumie to właśnie obejrzałem jakieś tam jego filmiki i w gruncie rzeczy spoko reportaże robi. A hejt jest pewnie dlatego, że z piwnicy hejtuje się wszystkich, którzy w piwnicy nie siedzą xD
  • Odpowiedz
@dr_Klotz dostałem shadowbana za wytknięcie mu robienia kryptoreklamy jakiejś gry na steamie lata temu. Napisał, że świetna gra i nie może się od niej oderwać. Znalazłem jego profil na steam, a tam miał rozegrane całe 0,1h. Napisałem o tym i poleciał ban :). Byłem też na spotkaniu fanowskim z nim. Kameralne, było może z 30 osób. Zachowywał się zupełnie inaczej i nie ukrywał, że YT nie daje mu już frajdy i traktuje
  • Odpowiedz
@Monochrome_Man: jprdl, przecież jego komentarz o tym patusie magicalu i całym hajpie na niego to prawda. nikt normalny nie rozumie promowania tej patologii. Największa beka z

Daniel dziś pomógł dziewczynie chorej na raka

No trzymajcie mnie
  • Odpowiedz
@dr_Klotz moze i zajebiste ujecia ale wyzej sra jak dupe ma. Gada o islandii ze drogo jest ale zero konkretow nie rozwija o co chodzi, zero szczegolow. Jest tam ale gada tylko po lebkach i na uj mnie to Panie
  • Odpowiedz