Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, przez chwilę myślałem że wszedłem nie na wypok tylko na jeden z ekstremalnie lewackich działów reddita. Najgorsze że takie komentarze zamiast zostać zminusowane to jeszcze są plusowane przez debili...
Wiecie jaka jest podstawowa różnica między nazizmem i komunizmem? Ano taka że w przypadku nazizmu zwolennikami jest garstka #!$%@? (która do tego chowa się ze swoim #!$%@? po lasach), podczas gdy w drugim przypadku istnieje olbrzymia liczba apologletów począwszy od "to nie był prawdziwy komunizm" (klasyczny No True Scotsman), a skończywszy na "w Katyniu mordowali Niemcy, wielki głód to burżuazyjna propaganda" (na takim r/communism jest cała masa stalinistów powtarzających kropka w kropkę sowiecką propagandę).
I zanim ktoś wyskoczy że "HURR DURR MARKS ZOSTAŁ ŹLE ZROZUMIANY, CHCIAŁ UTOPIJNEGO KOMUNIZMU" - utopijny to mógł być co najwyżej komunizm w wydaniu Bakunina, komunizm Marksa, który był zwolennikiem dyktatury proletariatu i krwawej rewolucji - jako wzór podawał 1793 rok, czyli nie wczesny etap rewolucji francuskiej tylko już najgorszy terror jakobiński - jest już w samych założeniach #!$%@?ą ideologią (dlatego też w każdym kraju wprowadzanie marksizmu kończyło się masowymi mordami) i nawet nie ma co z tym dyskutować.
#4konserwy #bekazlewactwa #shitwykopsays #marksizm #komunizm #takaprawda
Pobierz o.....y - Ja #!$%@?, przez chwilę myślałem że wszedłem nie na wypok tylko na jeden z ...
źródło: comment_sx1gBYOJJgBUxEJ5T9mBLdhMZ1J6L8UR.jpg
  • 52
@Magromo:
Nawet jeśli, to nie zmienia to faktu że jego wcześniejsze (czyli te najbardziej znane) prace jasno promują terror rewolucyjny i najlepiej kogoś takiego w ogóle nie chwalić, bo pewnie jest spora grupa osób która przeczyta tylko te pierwsze i zechce je wprowadzić w życie.
Jak ktoś popiera demokratyczny socjalizm to jest cała masa innych autorów którzy przy okazji nie zachęcali do krwawej dyktatury.
Pobierz o.....y - @Magromo: 
Nawet jeśli, to nie zmienia to faktu że jego wcześniejsze (czyl...
źródło: comment_27XPikG2JLfJo2y0IBnJ5CaMnEHAjl7K.jpg
@oficer-prowadzacy: zawsze jak widzę takie komentarze to się zastanawiam po co tacy ludzi mają internet i tak widzę w myślach starszego gostka siedzącego w pontonie niczym wędkarz z popularnej pasty z garnkiem bigosu koło komputera i czekającego z pianą w pysku "aż ten ch*j mu odpowie" żeby mu dosrać w komentarzach na portalu ze śmiesznymi obrazkami ¯\_(ツ)_/¯
(na takim r/communism jest cała masa stalinistów powtarzających kropka w kropkę sowiecką propagandę


@oficer-prowadzacy: a na wypoku jest cała masa zwykłych ludzi którzy powielają zachodnią propagandę i uważają to za prawdę objawioną bo to przecież nie to samo co ŹLI KOMUNIŚCI XDD i jacy to oni są inteligentni i śmieszne memy plusują a manifestu komunistycznego na oczy nie widzieli w PDFie nawet #bekazprawakow

Już nie wspominając że nie potrafią rozróżnić nawet