Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień może być przełomowy w negatywnym tego słowa znaczniu dla polskiego cs'a. Można powiedzieć, że ten dzień może "zabić polskiego csa". Dlaczego? Virtus.pro 0:2 kolejna porażka będzie oznaczała odpadnięcie z majora ale przede wszystkim brak kwalifikacji na następnego majora. Przypadek Nipu pokazał jak ciężko wrócić na turniej tej rangi. Virtusi grają na cloud9, zespół co prawda inny i według mnie najmocniejszy c9 w historii, ale historia pokazywała, że VP zawsze dobrze sobie radziło z amerykanami (szczerze powiedziawszy nie pamiętam meczu, który virtusi by przegrali z c9), dlatego to będzie kolejna zmiana w historii. Nigdy w nich nie wątpiłem, nie wychodzili z grupy na różnych turniejach i ok, ale to jest major to jest coś innego, przynajmniej dla mnie powinni pokazać więcej. Co według mnie powinna oznaczać więc porażka po dzisiejszym dniu? Zmiany, nie wiem czy zawodnicy sami się na to zdecydują czy dalej będą wierzyć, że "wrócą silniejsi" , według mnie mieli na to już bardzo dużo czasu. Według mnie nie mają już tyle motywacji i chęci grania w csa, to jest zrozumiałe bo część z nich ma swoje rodziny itd. ale ja nie widzę u nich już tej chęci i agresji, jakby nie chcieli wygrać za wszelką cenę. Może to przez ten kontrakt, i fakt że została im zapewniona stabilizacja finansowa, której wcześniej z Cs'a nie mieli. Ciekawe co przyniosą nam najbliższe dni, jeśli chodzi o VP. Pozdrawiam tych prawdziwych fanów.
#csgo
  • 41
  • Odpowiedz
@ldldld3: wiedzę w czym, jak działają sponsorzy? 3 lata na wymianę pokoleniową w esporcie to dużo, jeden może załapie się na komentowanie bo ma gadanę, reszta gdzieś przepadnie a zbiorowe zaklinanie rzeczywistości nic nie da
  • Odpowiedz
@adgebworthy: ja tu cały czas widzę ból dupy... nawet jeśli masz rację i rzeczywiście virtusi za 3 lata beda pracowac na budownie czy w zabce, albo mieszkać pod mostem to co ci do tego? Jara cię widze ta myśl.. i to bardzo. Te typy są szanowane w świecie esportu jak mało kto i jestem wręcz pewny, że każdy z nich będzie żył dzieki niemu do końca życia na wysokim standardzie
  • Odpowiedz
@adgebworthy: ja ciebie ani nikogo nie mam zamiaru przekonywać, to nie mnie boli dupsko..

grają #!$%@?, sponsorzy wyłożą lachę i będą mogli sobie wracać do #!$%@? w żabce za 12 zł za godzinę, albo pasożytowania na rodzicach


weź sobie to na spokojnie przeczytaj i sam wyciągnij wnioski.. pozdr
  • Odpowiedz
  • 12
Virtusi w zabce albo na budowie xddDDDDDDXXXXXXXX

Jakim to trzeba być przyglupem, żeby wypisywac takie rzeczy to przechodzi ludzkie pojęcie xD xD,
  • Odpowiedz
@TheSzymi: generalnie Snax i bialy powinni szukać nowej ekipy, taz o neo emerytura, pasha jakby się ogarnął to jeszcze z 2 lata by pograł na wysokim poziomie. Chłopaki maja już wywalone, przecież oni z pensji, kontraktów reklamowych i naklejek ciągną spokojnie z 200k pln miesięcznie na głowę od jakiś 2-3 lat. Przecież pasha jeździ terenówka mercedesa za pół bańki
  • Odpowiedz
@thestructor: Oni mają tyle pieniędzy, że są ustawieni do końca życia. (ich dzieci też). Zapracowali na to przez całą kariere i doczekali się czasów, ze właściciel VP rozdaje im mercedesy za friko. Oni mają takie kontakty i znajomości, że wokół esportu będą do końca życia. Tym bardziej, że esport zyskuje na popularności i ten trend będzie utrzymywał się przez najbliższe 5-10lat. Mając 100-200k miesięcznie na pewno zainwestowali w jakieś nieruchomości
  • Odpowiedz