Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień może być przełomowy w negatywnym tego słowa znaczniu dla polskiego cs'a. Można powiedzieć, że ten dzień może "zabić polskiego csa". Dlaczego? Virtus.pro 0:2 kolejna porażka będzie oznaczała odpadnięcie z majora ale przede wszystkim brak kwalifikacji na następnego majora. Przypadek Nipu pokazał jak ciężko wrócić na turniej tej rangi. Virtusi grają na cloud9, zespół co prawda inny i według mnie najmocniejszy c9 w historii, ale historia pokazywała, że VP zawsze dobrze sobie radziło z amerykanami (szczerze powiedziawszy nie pamiętam meczu, który virtusi by przegrali z c9), dlatego to będzie kolejna zmiana w historii. Nigdy w nich nie wątpiłem, nie wychodzili z grupy na różnych turniejach i ok, ale to jest major to jest coś innego, przynajmniej dla mnie powinni pokazać więcej. Co według mnie powinna oznaczać więc porażka po dzisiejszym dniu? Zmiany, nie wiem czy zawodnicy sami się na to zdecydują czy dalej będą wierzyć, że "wrócą silniejsi" , według mnie mieli na to już bardzo dużo czasu. Według mnie nie mają już tyle motywacji i chęci grania w csa, to jest zrozumiałe bo część z nich ma swoje rodziny itd. ale ja nie widzę u nich już tej chęci i agresji, jakby nie chcieli wygrać za wszelką cenę. Może to przez ten kontrakt, i fakt że została im zapewniona stabilizacja finansowa, której wcześniej z Cs'a nie mieli. Ciekawe co przyniosą nam najbliższe dni, jeśli chodzi o VP. Pozdrawiam tych prawdziwych fanów.
#csgo
  • 41
@TheSzymi: Prawda jest taka, że dziś nadszedł dzień, który musiał nadejść od jakiegoś roku. Brak jakiejkolwiek dalszej motywacji do gry, co więcej, brak jakichkolwiek chęci i czerpania przyjemności z tej gry. Psychicznie już są tak zbici, że nawet ja, który zawsze im kibicował i będzie to robił dalej ci to mówi, że raczej nic z tego na tym turnieju nie będzie. Co innego przegrać po walce, pokazaniu jakiegoś charakteru w grze,
@adgebworthy: ale cie dupa boli co? @CeZ_: ma rację.. wystarczy że raz na tydzień odpalą streama.. zobacz sobie ile ludzi oglada np takiego pasze, będzie robił gierki w cs z olofem czy innymi pro graczami, a ludzie będą rzucać dolarami jak #!$%@?.. i jak będą robić to regularnie, to nikt ich nie zapomni.. ja np mam tak ogromny szacunek dla nich za to co osiągnęli do tej pory, że raczej
ko


@ldldld3: Zgadzam się, brak u nich tej motywacji i zacięcia, też nie miałbym im za złe jakby przegrali po walce i wszelkich staraniach ale poprostu tego u nich juz nie widzę, tej ikry tego zacięcia.
kazda druzyna wezmie ich na trenera/analityka


@CeZ_: w csgo nie mieli az takich spoktakularnych sukcesow zeby sie na nich rzucali, watpliwe czy wszyscysie na to zalapia

kady event zaprosi ich jako ekspertów,


@CeZ_: jedynie pashe bo medialny i moze taza bo tez sie udziela i ciekawostka ze byl najstarszym zawodnikiem, reszta w zapomnienie. No to raczej o polskie eventy sie rozchodzi bo kazdy kraj ma swoje gwiazdki

kazda firma bedzie
no napewno, zwlaszcza, ze pojawiaja sie nowi topowi gracze ktorzy błyszczą w turniejach i dzieciaki chca byc jak oni


@su1ik: reklama ma przyciagać, chlopaki akurat sa popularni a firmom chodzi o zasiegi...

w csgo nie mieli az takich spoktakularnych sukcesow zeby sie na nich rzucali


@su1ik: o grze maja mega pojecie, ale pewnie juz maja jej dosyć, żeby zostali przy niej w tej roli po zakonczeniu karier

jedynie pashe bo
@adgebworthy: Zapytaj kogokolwiek o Heatona/Spawna/cogu, którzy nie grają już od paru lat, chociaż ten ostatni jeszcze coś tam strzela, a potem mów, że nikt o nich po 3latach nie będzie pamiętał. Można im wiele zarzucać, ale prawda jest taka, że jakby w tym momencie zakończyli kariery graczy, to by mieli mnóstwo różnych zajęć w okolicach esportu i uwierz mi, że wielu by o nich pamiętało za kilka lat, oni mają takie