Wpis z mikrobloga

Mirki,
Firma, w której pracuję poszukuję konsultantów IT: Programistów, Analityków, Inżynierów Oprogramowania itd. ;)
Aktualnie szukamy ok. 35-40 konsultantów.
Praca w Warszawie, Trójmieście, Łodzi i zdalnie.

- Widełki płacowe podane od razu w ogłoszeniu,
- Zarobki ==> 11000 - 24000 zł Netto + VAT / miesiąc (kontrakt B2B, 160 h pracy / msc).


Podane widełki są rzeczywiste i docelowe. Idąc na rozmowę, wiesz ile będziesz mniej więcej zarabiać na danym stanowisku.
Wymagania oraz wszystkie stawki podane są w arkuszu Google:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/17ze0pIfsXeNcke-v3mxg4KPJHK4L5cOY6Q8GTbesGAw/edit?usp=sharing

Jeśli macie dodatkowe pytania, myślicie nad zmianą pracy albo przejściem na kontrakt (chociaż umowa o pracę też jest możliwa), to zapraszam na priv albo przez maila podanego w google docs.

Stanowisko:
- Angular Developer
- JAVA DEVELOPER
- Bioinformatics Software Engineer
- ETL / IPC Developer
- Data Scientist
- Java Developer (sieci semantyczne)
- iOS DEVELOPER
- DevOps Engineer
- SQL / SAP HANA DEVELOPER
- .NET Developer
- FULL STACK DEVELOPER (.NET+ANGULAR)
- Senior Developer Java / Spring
- Java Lead Developer
- .NET Security Developer
- Data Modeler
- Front-End Developer | WebCMS
- Konsultant ds. Wdrożeń ze znajomością Crystal Reports
- Frontend Developer
- Konsultant - Integrator systemów finansowych
- Konsultant w obszarze Wdrożeń Financial Performance Measurement
- Konsultant SAP Crystal Reports
- Specjalista ds. Transakcji (SWIFT MT54x)
- Konsultant ds. Zarządzania Ryzykiem Finansowym
- Backend .Net Developer
- React/Angular Developer
- IT Consultant - Application Support with German
- IT Consultant - Application Support
- Senior .NET Developer (Full-Stack)
- Full -stack .NET Developer
- Senior FrontEnd Developer
- Software Developer
- Oracle Service Bus Developer
- Front-end Developer
- .NET Programmer
- Hadoop / Big Data Developer
- Change Manager
- Senior .Net Team Leader/Developer

#pracait #programista15k #damprace #programista #b2b #consulting #pracawit
  • 27
  • Odpowiedz
@reroute: Zapomniałem dodać jedną istotną rzecz. Firma ma ugruntowaną pozycje na rynku konsultingu IT w Polsce i Zagranicą . Posiada ponad 500 konsultantów w naszym kraju i działa już tutaj ponad 5 lat. Mamy różnych klientów (ok. 40).
Generalnie ludzie są bardzo zadowoleni i stopień rotacji jest znacznie niższy niż u konkurencji. Osobiście mogę polecić tę firmę, a pracowałem już w 5 :)

Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z tym co
  • Odpowiedz
Właśnie, to jest #!$%@? jakaś tajemnica? Dwie najważniejsze rzeczy - zarobki i nazwa firmy są niepodane w 90% ofert pracy. Firma zawsze o ugruntowanej pozycji a zarobki zawsze konkurencyjne.
  • Odpowiedz
@kapelusz: Z różnych powodów podać nie mogę, ale tak jak aueeuoe mówi - łatwo to znaleźć w Google :)
Więc nazwa firmy będzie, zarobki są, wymagania i oferta firmy też.
  • Odpowiedz
@art212: @caribbean: Trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie w IT. Dlatego też stawki są powyżej średniej.

@getin: Tak, jest to outsourcing, ale na wysokim poziomie. I nie, nie jest to żaden handel danymi. Rekrutacje, stanowiska i stawki są prawdziwe. Wiem, bo sam tam pracuję i nikt tam nie ściemnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@szokrok ok. Czy z Twojej perspektywy w tej konkretnej firmie myślisz, że człowiek jest w stanie wystartować od zera? W sensie czy trzeba mieć jakieś specjalne matematyczne zdolności? Czy upór maniaka, co najmniej 1000 godzin przed kompem z dobrym mentorem jest w stanie zrobić dobrego pracownika w tej branży?
  • Odpowiedz
@caribbean: @Firel: Myślę, że 1 rok doświadczenia to za mało w tej firmie. Chyba że ktoś jest naprawdę dobry. Wymagania są podane w arkuszu googla.
Generalnie absolwentów nie zatrudniają.
  • Odpowiedz
@art212: Tak jak pisałem wcześniej - w tej firmie nie widziałem absolwentów i pracowników bez żadnego doświadczenia.
Czy dało by się nauczyć podstawowych umiejętności na niektóre stanowiska intensywnymi kursami i szkoleniami? Być może tak, ale tutaj decyduje często klient końcowy, który stawia warunki. A on może sobie zażyczyć konsultantów z minimum 3 letnim doświadczeniem w danej dziedzinie / technologii, więc tego nie da się przeskoczyć.

@Kondorro: Przy części stanowisk masz
  • Odpowiedz
  • 0
@szokrok Rozumiem. Chodzi mi o to czy osoba (nie związana z branżą ale mocno ogarnięta i odpowiednio zdeterminowana) jest w stanie realnie posiąść specjalistyczną wiedzę, którą Ty posiadasz?
  • Odpowiedz