Wpis z mikrobloga

No to będzie dzisiaj gównoburza. O 20.00 "Superwizjer TVN" o nazistach, faszystach w różnych wydawnictwach, mediach oraz przede wszystkim "Ruchu Narodowym" (to ci nowość)... oraz w stowarzyszeniu "Duma i Nowoczesność xD". TVN wprowadziło swoich ludzi do środowiska i nagrywali wszystko przez wiele miesięcy. Będzie booom.

http://superwizjer.tvn.pl/aktualnosci,984,n/co-laczy-ruch-narodowy-z-neonazistami,250893.html

Teraz śmiech mnie ogarnia jak przypieprzają się non stop o "nazistowską Ukrainę" - i to właśnie oni, występujący w materiale #ukraina

#4konserwy #neuropa #ruchnarodowy #f-----m #nazizm #tvn #polityka
world - No to będzie dzisiaj gównoburza. O 20.00 "Superwizjer TVN" o nazistach, faszy...

źródło: comment_K18PO3mBXPd14PkXZuKTJkeB6OUPbArh.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@world: Kurna, kiedy wy lewaki się na nauczycie ze to nie są żadni naziści.

To ze ktoś używa nazistowskiego pozdrowienia, ubiera się w nazistowski mundur, wychwala Adolfa Hitlera, robi sobie zdjęcia przy gigantycznej swastyce, nie oznacza ze jest nazistą!

A może to byli fani klubu historycznego dotyczącego II wojny światowej? Hmm?
  • Odpowiedz
Teraz śmiech mnie ogarnia jak przypieprzają się non stop o "nazistowską Ukrainę"


@world: tak, każdy kto atakuje UA o nazistów na wykopie to tak naprawdę nazista z Ruchu Narodowego. Jesteś debilem czy tylko robisz go z siebie w imię walki z organizacja mającą 0.0X poparcia w społeczeństwie?
  • Odpowiedz
@trolendo: @world: @TenebrosuS: Abstrahując od tematu nazistów w Polsce to nie pamiętam żadnej afery
z nazistami na Ukrainie od dosyć dawna. Ostatnia była chyba w 2016 roku z Azowem i ich Dirlewangerem., ale od tamtego czasu sporo się pozmieniało m. in. bataliony ochotnicze nie są niezależne

Na wykopie też nie widziałem że ktoś zwracał na to uwagę od dosyć dawna. Jak już to głównie coś o
  • Odpowiedz
@world: oj tak ciekawe ile to by tvn zajęło wynająć paru statystów i odegrać parę scenek ;) - jak są tacy przekonani że to faszyści to po co zamazują twarze pokażcie je - oczywiście tego nie zrobią bo by się okazało że to są ci sami aktorzy ze szkoły czy innych pseudoseriali ;)
  • Odpowiedz