Wpis z mikrobloga

kto siedzi w brytyjskich wiezieniach?
Nationalities of foreign prisoners, top 10,
December 2017
Nationality Number % of all

Polish 917 9.4%
Irish 746 7.7%
Romanian 654 6.7%
Albanian 572 5.9%
Jamaican 514 5.3%
Lithuanian 430 4.4%
Pakistani 412 4.2%
Indian 373 3.8%
Somalian 335 3.4%
Nigerian 320 3.3%

Source: MoJ, Offender Management
Statistics Quarterly, July to September
2017 , 12 January 2018

#neuropa #uk #imigranci #statystyka #przestepczosc #katolicyzm #polandstrong #ojkofobia
  • 44
  • Odpowiedz
@Tajch: Wypowiedz szefa sluzby wieziennej, Spurra z listopada 2016 dla The Sun.

Over the past four years just 102 prisoners have been deported to other EU member states, he said, less than two a month.


Na wniosek polskich władz odesłano już prawie 5 tysięcy osób do Polski.

Ale rozrozniaj to, ze ktos zostal skazany przez sad i deportowany do Polski, od tego ze ktos zostaje wyslany do polski w petach
  • Odpowiedz
@piwniczak: dokładnie, mam znajomego - na szczęście dalszego, który odsiedział cały wyrok (kilka miesięcy) w uk a potem został deportowany już jako wolny człowiek. Za jakieś pobicie czy coś.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ To jest tez zwiazane z tym, ze polski rzad nie zgodzil sie na deportacje wiezniow do odsiadywania wyroku w ojczyznie. Litwini sa za powazne przestepstwa odsylani z miejsca.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Ostatnio #!$%@? mnie za nie podanie wyznania sprawców to teraz dodaje za każdym razem na wszelki wypadek. Ale wtedy chodziło o muzułmanów, przy katolickich przestępcach się nie czepiają ale ja i tak dodaje.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Tylko, że tagi "islam" i "gwałt" pojawiają się w tym samym wpisie tylko gdy mowa w nim, że muzułmanin kogoś zgwałcił. A gdy mowa jest o muzułmaninie to tag "islam" jest na miejscu. A tutaj tag "katolicyzm" nie jest na miejscu, bo wpis się do tego nie odnosił. Ludzie tracą przez ciebie czas, bo obserwują dany tag a tu wpis niezwiązany z nim.
  • Odpowiedz