Wpis z mikrobloga

Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka i "poleca blog "Matka Kurka"" - blog człowieka, który jest oszczercą i który został prawomocnie skazany za naruszenie dóbr osobistych Jerzego Owsiaka ( zarzucał Owsiakowi oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz Fundacji WOŚP - został za to prawomocnie skazany )

Nie wiem nawet jak to skomentować - wiadomo że PiS to PiS i w różne dziwne fejki, teorie spiskowe i pseudofakty się tam wierzy, ale myślałem że sekretarz stanu i wiceminister sprawiedliwości ma jednak trochę więcej oleju w głowie #takaprawda

Patryk Jaki:

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy sie dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury (polecam blog „Matka Kurka” w google)


#patrykjaki #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #wosp #polityka
Pobierz kyloe - Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka ...
źródło: comment_ricVsfduBtBJvNZVBGpFpG1gY7GDio3H.jpg
  • 118
@turtelian:
http://orzeczenia.legnica.so.gov.pl/content/Fundacja/155010000002006_IV_Ka_000029_2015_Uz_2015-02-26_002
na skutek apelacji wniesionych przez oskarżonego i pełnomocnika oskarżycieli (...) Fundacji (...) oraz J. O.

od wyroku Sądu Rejonowego w Złotoryi II Wydział Karny

z dnia 29 września 2014 r. sygn. akt II K 358/13

I. zmienia zaskarżony wyrok w ten sposób, że w ramach czynu opisanego w punkcie II części dyspozytywnej (zarzut z punktu III części wstępnej) uznaje oskarżonego P. W. za winnego tego, że działając za pomocą
teraz udowodnij że twoja teza jest poprawna:

podpowiadam twoja teza to: Partia PiS doszła do władzy TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki fake newsom


@TwojStaryToKorniszon: bardzo chętnie ci to rozpiszę, być może zrozumiesz
- myślę, że bardzo dobrym początkiem tego procesu mogą być wybory prezydenckie `05 i fake news bulteriera PiSu, Jacka Kurskiego o dziadku Tuska jako ochotniku Wehrmachtu.

poważne źródła na Pomorzu mówią, że dziadek Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehrmachtu
@banan_termoaktywny: czyli rozumiem że wg ciebie
ośmiorniczki, tusk zdrajca, #!$%@? dupa i kamieni kupa, tylko idiota pracuje za 6k i tak dalej to są "fake newsy"
czyli sfabrykowane wiadomości - z premedytacją podane fałszywe informacje?

podwyższenie VAT 23% przez PO "na rok, dwa"
określenie "państwo teoretyczne"
to są też fake newsy?

hmmm, ciekawe
nie to żebym był za pis albo na nich głosował - wręcz przeciwnie
ale takie określenie że PIS
@kyloe: Wiceminister wicesprawiedliwości jedynie straci na tym konflikcie, powinien zamilknąć. Jeśli zaś ma jakieś dowody na wałki Owsiaka, to ma obowiązek zgłosić przestępstwo odpowiednim organom. Pisowskie sądy zrobią resztę. Tyle w temacie.
@TwojStaryToKorniszon:

ośmiorniczki, tusk zdrajca, #!$%@? dupa i kamieni kupa, tylko idiota pracuje za 6k i tak dalej to są "fake newsy"


To są fake newsy.

Ośmiorniczki - co za problem? Mieli ochotę na ośmiorniczki to sobie zamówili. Chyba tylko w Polsce to może być problem - lepiej jakby jedli schabowe?

Tusk zdrajca - tu nie wiem o co chodzi?

#!$%@? dupa i kamieni kupa - prywatna opinia polityka o jednym z
ośmiorniczki, tusk zdrajca, #!$%@? dupa i kamieni kupa, tylko idiota pracuje za 6k i tak dalej to są "fake newsy"

czyli sfabrykowane wiadomości - z premedytacją podane fałszywe informacje?

@TwojStaryToKorniszon: fake newsem jest powielanie tych frazeologizmów z zupełnym pominięciem kontekstu wypowiedzi, ówczesnej sytuacji gospodarczo-politycznej i sytuacji w jakich padły.

podwyższenie VAT 23%

@TwojStaryToKorniszon: jak to dobrze, że PiS obniżył VAT do 22%. Oh, wait - czyżby to była konieczność a
@kyloe:

W 2009 ukończył studia politologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.


Przypominam że to pan który jest szefem komisji reprywatyzacyjnej.
@kyloe: on jest prawnikiem polotologii stosowanej. Jak jemu wygodnie, poza tym typ jest zadufany w sobie i swojej wiedzy prawnicze że chyba już do niego nic nie dotrze.A wystarczyło być człowiekiem...
Matka kurka przegrał o zniesławienie ale tylko za słowa "hiena cmentarna" natomiast cała reszta o wośp która pisał jest prawdą i wyrek tego nie dotyczy.(tak rzecze sąd)


@turtelian: Niestety nie rozumiesz co rzecze sąd, a Kurka nie chce tego rozumieć lub celowo manipuluje.
Sąd nie odniósł się W OGÓLE do tego, czy Kurka mówi prawdę o WOŚP czy też nie. Uznał, że to jest jego prywatna opinia, do której ma prawo,