Wpis z mikrobloga

Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka i "poleca blog "Matka Kurka"" - blog człowieka, który jest oszczercą i który został prawomocnie skazany za naruszenie dóbr osobistych Jerzego Owsiaka ( zarzucał Owsiakowi oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz Fundacji WOŚP - został za to prawomocnie skazany )

Nie wiem nawet jak to skomentować - wiadomo że PiS to PiS i w różne dziwne fejki, teorie spiskowe i pseudofakty się tam wierzy, ale myślałem że sekretarz stanu i wiceminister sprawiedliwości ma jednak trochę więcej oleju w głowie #takaprawda

Patryk Jaki:

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy sie dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury (polecam blog „Matka Kurka” w google)


#patrykjaki #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #wosp #polityka
kyloe - Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka ...

źródło: comment_ricVsfduBtBJvNZVBGpFpG1gY7GDio3H.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@kyloe ciekawe, bo facet ma syna chorego na zespół Downa i na bank w szpitalu korzystali z niejednej wospowej maszyny. Myślałam że typ z chorym dzieckiem zrozumie ile.dobrego robi Jurek
  • Odpowiedz
ja myślałem, że dzięki głosom wyborców - ale co ja tam wiem o dupokracji


@TwojStaryToKorniszon: wyborcy to elektorat. Elektorat który kocha fake newsy wybrał partię. Partia wygrała wybory dzięki fake newsom. To naprawdę łatwy ciąg logiczny - osoba potrafiąca czytać nie powinna mieć problemu z jego właściwym zrozumieniem.
  • Odpowiedz
  • 10
@Naciass: tez mi się wydawało kiedyś, że porządny z niego człowiek. Wydawało mi się, że jak ktoś się opiekuje niepełnosprawnym dzieckiem to powinien automatycznie mieć wysoki level empatii ale jak widać to nie zawsze idzie w parze
  • Odpowiedz
@Naciass: aha czyli jak ktos robi cos dobrego to juz moze robic waly i jest ponad prawem ? :D jak ja uwielbiam ta logike :)
Czemu sami tworzycie katgorie ludzi ponad prawem, a później się dziwicie jak posel dostaje grzywne za cos co ty bys dostal 15 lat :D sami tworzycie precdens :)
  • Odpowiedz
@kyloe dokładnie. Taki rycerz w tej walce z tymi kamienicami itd. I sobie myślę, o zgrywa takiego praworządnego itd.
Jeszcze jak się dowiedziałam o jego dziecku, to myślę że facet zna życie, ma jakąś pokorę do losu itd. A tu nic z tego
Nie interesuje się aż tak polityka itd ale oceniałam go jako człowieka
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny: "czego się spodziewasz po partii której elektorat jest zakochany w fake newsach a ona sama doszła do władzy tylko i wyłącznie dzięki fake newsom?" to napisałeś, wynika z tego że zgadzasz się z treścią posta.
Treść posta zawiera falszywe informacje (jaki oczernil nie jst prawdą). Lyknales fakenews.
  • Odpowiedz
czego się spodziewasz po partii której elektorat jest zakochany w fake newsach a ona sama doszła do władzy tylko i wyłącznie dzięki fake newsom


@banan_termoaktywny:
cytuję
teraz udowodnij że twoja teza jest poprawna:
podpowiadam twoja teza to: Partia PiS doszła do władzy TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki fake newsom
  • Odpowiedz
"czego się spodziewasz po partii której elektorat jest zakochany w fake newsach a ona sama doszła do władzy tylko i wyłącznie dzięki fake newsom?" to napisałeś, wynika z tego że zgadzasz się z treścią posta.

Treść posta zawiera falszywe informacje (jaki oczernil nie jst prawdą). Lyknales fakenews.


@turtelian: ohui XD

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy sie dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje
banan_termoaktywny - > "czego się spodziewasz po partii której elektorat jest zakocha...

źródło: comment_4ERlDKrzYtefzHIs8fiSg118xb0NbfUM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz