Wpis z mikrobloga

Od dziś użytkownicy znajdujący się on-line oznaczeni będą zieloną kropką, widoczną przy loginie w ich profilu. Mamy nadzieję, że ta opcja ułatwi Wam prowadzenie dyskusji i komunikację w mikroblogach.

Ponadto zaktualizowaliśmy też algorytm obliczający pozycję w rankingu. Poprzedni miał już dwa lata i nie uwzględniał wielu aktywności, dostępnych dzięki opcjom wprowadzonym w późniejszym czasie. Nowy ranking zdecydowanie lepiej oddaje faktyczną pozycję użytkownika w serwisie.
  • 151
@wykop: przydatna zmiana, ale o wiele lepiej by było, gdyby to info pojawiało się przy nicku w każdym miejscu...

@amp: Łał, a mnie przeniosło o ponad 100 miejsc w górę. Fajnie :D
tak, a ja o 1000 w dół, chyba coś nie halo? byłem bordowy, jestem pomarańczowy. A staż (40 m-cy)? Coś dziwny macie ranking.. Zgłaszam "żale"...
poprzedni algorytm obliczający pozycje był lepszy ;P

kropka fajna, a już się zastanawiałem czy dostałem jakąś żołtą (zieloną) kartkę i przez to spadłem ;)
o, fajnie, skoczyłem w górę ;) @maciejkiner: a tak mniej więcej co jest dodatkowo brane pod uwagę? a tak baj de łej- miałeś kogoś pogonić batem i lipa, kolejny tydzień minie i cisza na mejlu :P