Wpis z mikrobloga

No i minęły równe dwa miesiące od mojej [niemiłej przygody](https://www.wykop.pl/wpis/28059127/17622-25-3-11-17619-14-to-se-#!$%@?-pobiegalem-#!$%@?/) podczas #bieganie za sprawą jednego czworonoga...
Miesiąc temu ostatecznie ściągnięto szwy i już normalnie funkcjonuję. Właściciel psa był w porządku (zresztą nie miał wyboru ;) i załatwił wszystkie formalności - tj. obserwację weterynaryjną. Wygląda na to, że będę żył.
W bonusie - szacun na dzielni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enron - No i minęły równe dwa miesiące od mojej niemiłej przygody podczas #bieganie z...

źródło: comment_DiQ358LgnwZuS12ImaMBTkHWIjDSxDHi.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • 3
@pierzak: Nie zesraj się psofilu, pies niebezpieczny == do #!$%@?.


@FearFactory: od psów wolę koty, ale nadal jestem daleki od takich wniosków. To nadal tylko zwierzę, zawsze może mu coś #!$%@?ć. To nie pies policyjny, który jest trenowany latami przez profesjonalistów.
  • Odpowiedz
@enron kisne z wykopkow, że hurr durr pozywaj gościa pomimo, że był osrany i wszystko załatwił jak trzeba. Szanuje za ludzkie podejście i swoje zdanie a nie podążanie za wszystkimi
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: Głupio w #!$%@? zrobiłeś, że nie wyciągnąłeś konsekwencji bo właściciel to "miły, starszy Pan".


Ja też jestem miły- mogę Ci #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@senseiharanaoko: ryzykujesz tym, że równie miło oddam tą włochatą łapą. Jestem z natury spokojny, ale kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pierzak: Niby dlaczego? Pies powinien zostać poddany tresurze jeśli jest niebezpieczny. Jeśli właściciel ma na to #!$%@?, pies do uśpienia. I gówno nie interesuje to wasze współczucie do psów, pies równie dobrze może być bronią. Dla mnie ważniejsze jest życie i zdrowie własne, od zdrowia i życia jakiegoś podrzędnego AGRESYWNEGO kundla, którego właściciel ma w dupie lub jest dziki.
  • Odpowiedz
@pierzak: Co jest ble? Dam ci przykład ekstremalny. Gdyby biegł na mnie pies z zębami, chcący mnie ugryźć, gdybym miał broń/gaz pieprzowy to nie zawahałbym się ich użyć, żeby go obezwładnić (nawet jeśli uwzględnia to zabicie zwierzaka). Może być nawet najmilszym zwierzakiem na świecie dla właściciela, jednak kiedy stwarza dla mnie zagrożenie (bez powodu, bo nie zamierzam zaczepiać psa - unikam kontaktu) lub dla moich bliskich, wtedy rozwiązanie jest tylko jedno.
  • Odpowiedz