Wpis z mikrobloga

Przemek Garczarczyk rusza z vlogami! żadne tam Kostyry i jego z dupy teorie i #!$%@? non stop o Szpilce i Gołocie, oglądajcie i słuchajcie konkretnego człowieka który siedzi w Stanach, ma kontakty, ma znajomości wie kto z kim gdzie i jak, który rozumie ten sport w nowoczesnym wydaniu. Oby tylko nie odpuścił vlogów za szybko, bo plany sa dosyć ambitne. Na poczatek kilka uwag dotyczacych najbliższej walki Kownackiego. Bardzo celne uwagi. #boks
Obserwatorzramienia_ONZ - Przemek Garczarczyk rusza z vlogami! żadne tam Kostyry i je...
  • 11
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Andrzeja Pastuszka z boxing.pl, tutaj jego vlog: https://www.youtube.com/watch?v=x35zFiBeFZ8. Ma wkurzający sposób mówienia (czyli remis na tle Garnka xd), ale wiedza ogromna. Ogromna większość jego przewidywań się sprawdza. No i nie ma denerwującej maniery w stylu: ja rozmawiam z ludźmi, wszystko wiem, ale nie powiem, a może powiem bo Tom Loeffler albo mój przyjaciel Lou Dibella mi powiedział. Garczarczyk też mnie wkurza tym, że jest mega nielojalny: puścił kantem Gołotę jak
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Według mnie taki kanał jak ma Kostyra też jest potrzebny i pożyteczny, bo jest bardziej przystępny dla ludzi, którzy boksem interesują się dorywczo, a nie żyją nim na okrągło. Taki ktoś też potem wykupi PPV albo po prostu obejrzy galę w otwartym kanale i jakoś to się będzie rozwijać. Nie każdy potrzebuje głębokich analiz itp. Chociaż oczywiscie szacun, że ktoś inny robi to bardziej na poważnie i pro. A do