Wpis z mikrobloga

Mirki 5 lat temu kupiłem klucz na steam do gry counter strike global offensive z allegro, niedawno przyszedł do mojego znajomego (który zamawiał mi klucz) , dzielnicowy w sprawie kupna przedmiotu pochodzącego z kradzieży. Teraz musi złożyć zeznanie i powie, że klucz był kupiony dla mnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Przecież konta steam mi nie zabiorą, a na komputerze nic nie ma.
#prawo #gry #policja #pcmasterrace
  • 25
  • Odpowiedz
@jaglak99: @Grzesiek4: @jaglak99: @Czikita113: XD Wyobrażacie to sobie? Policja zabiera komputer i konto steam na których ktoś ma gier wartych na przykład 10 tysięcy złotych bo kupił keya z allegro a ten key zakupiony był pewnie z kradzionej karty kredytowej ( ) A ten cs:go kosztuje 30zł chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja też się boję teraz bo kupowałem
  • Odpowiedz
  • 0
@sad_pepe nie mogą mi zabrać komputera przecież nie ma na nim niczego co pochodzi z kradzieży, konta steam też mi nie mogą zabrać przecież oni pewnie nie wiedzą co to jest
  • Odpowiedz
@jaglak99: Znasz polską policję... Jeszcze zabiorą prewencyjne kompa do sprawdzenia... Ja bym na twoim miejscu robił na szybko dogłębny format i instalował linuxa jak win piracki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak masz więcej niż 1 dysk to wrzuć to co potrzebujesz na ten dysk i najlepij go daj znajomemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaglak99: Kiedys kupilem ETS2 przez allegro, gra byla slabo zabezpieczona i gosc sprzedal ponad 1000 tych samych kluczy. Działało 2 miesiace, a po roku dostalem wezwanie na komende z dzialu przestepstw gospodarczych. Zlozylem wyjasnienia i sobie posmieszkowalismy troche( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaglak99: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania naprzeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim
  • Odpowiedz