Wpis z mikrobloga

Można się z nim nie zgadzać politycznie,ale jest to wielki człowiek który dla Polski i Polaków zrobił więcej niż jakikolwiek polityk w ostatnich 25 latach.


@Kielek96: dxxxxx
Wejście do nato.Wejście do UE
Anulowanie części zadłużenia
  • Odpowiedz
wydaj też pisemne oświadczenie z żądaniem podobnym do tego Matki #!$%@?, że gdyby trzeba było ratować od śmierci twoje dziecko, zakazujesz aby użyto w tym celu sprzętu od orkiestry


@spere: Ta, wydaj pisemne oświadczenie, że nie chcesz pomocy policji, bo miałeś czelność oskarżyć o coś jakiś funkcjonariuszy. A kto to ten Owsiak jest, święta krowa że jemu jest wszystko wolno i nie można go krytykować? A pieniądze to pochodzą od
  • Odpowiedz
@Kielek96: wielki człowiek potrafiłby nie angażować się w politykę, a to jest mały człowiek, który stworzył małą bardzo medialną organizację (roczna zbiórka WOŚP to półtora promila budżetu NFZ), która efektywnie robi wielkie rzeczy.
  • Odpowiedz
@eraserhead: A ja jak już wspomniałem wcześniej jego poglądy polityczne mogą nam się nie podobać,ale przy tym co robi dla ludzi i dla szpitali to dla mnie nie mają one znaczenia.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: relacje robi prywatna telewizja, Woodstock i oprawę Finałów opłacają sponsorzy, mimo że zgodnie z prawem fundacja orkiestry mogłaby na tą działalność przeznaczać środki ze zbiórek od ludzi, żadna państwowa instytucja ani urząd nie dokłada się do orkiestry

zasugerowałem ci abyś wydał oświadczenie o zakazie ratowania dziecka sprzętem wośpu podobne do oświadczenia Matki #!$%@?, bo to ty wkleiłeś film o nim aby promować jego poglądy o Owsiku, idź podobną drogą
  • Odpowiedz