Wpis z mikrobloga

@El_Polaco: To świetnie, że budżet NFZ wszystko pokrywa, nasze szpitale są graciarniami pełnymi nowoczesnego sprzętu, a coroczna nadwyżka idzie z NFZ do, no powiedzmy, Caritasu. Polska krajem dobrobytu i ostoją Europy!

Ja #!$%@?ę. Za te 100 milionów można kupić kilkaset maszyn i tak co roku, krok po kroku, polepsza się stan naszych szpitali. Dobrowolnie. Kasa na 500+ jest mi zabierana bez pytania.

@Kwapiszon: Ja to jestem ciekaw ile osób liczy
  • Odpowiedz
Jako pracujący obywatel miesięcznie wydaję na służbę zdrowia więcej niż przeciętny fan Owsiaka wrzuci do jego puszek przez całe swoje życie, więc błagam, skończcie tę tanią propagandę, bo się rzygać chce!


@El_Polaco: Przecież wszyscy (pracujący) dajemy. Chodzi o co innego: o to, że mimo tego chcemy dać jeszcze więcej, sami, dobrowolnie, a nie przez narzucone daniny publiczne. Na pewno rozumiesz tę subtelną różnicę. Mamy się nie cieszyć, że takich jak my
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: wydaj też pisemne oświadczenie z żądaniem podobnym do tego Matki #!$%@?, że gdyby trzeba było ratować od śmierci twoje dziecko, zakazujesz aby użyto w tym celu sprzętu od orkiestry
  • Odpowiedz
@El_Polaco: Przecież wszyscy (pracujący) dajemy. Chodzi o co innego: o to, że mimo tego chcemy dać jeszcze więcej, sami, dobrowolnie, a nie przez narzucone daniny publiczne. Na pewno rozumiesz tę subtelną różnicę. Mamy się nie cieszyć, że takich jak my (którzy dajemy) jest znacznie więcej i że Polacy są bezinteresowni? Typowy ścisk dupy prezentujesz.


@paprocyniok: Rozumiem tę subtelną różnicę, że z waszej dobrowolnej zrzutki jeden szpital nie utrzymałby się przez
  • Odpowiedz