Wpis z mikrobloga

Eh, poszłabym sobie do sauny na siłowni ale się wstydzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie jestem gruba locha, normalna waga ale mimo wszystko jakoś tak źle by mi było siedzieć z innymi kobietami nago w jednym małym pomieszczeniu, gdzie się bym miała patrzeć jak wszędzie albo cycki albo pierogi :c
#mirkokoksy wy się nie wstydzicie?
  • 22
@kptant: ogólnie to propsuję punkt widzenia, ale muszę się doczepić do logiki, z gołymi facetami możesz gadać bezproblemowo, bo powyżej pasa jest "safe territory". Jak OPka pisze, że wszędzie cycki to musiałaby rozmawiać z czubkami głów towarzyszek
@bluberr xD zaścianek. Jak byłem w Tatralandii to tam wszyscy z #!$%@? i pierogami na wierzchu chodzą i się nie wstydzą w strefie saun i łaźni. W jednej z saun spotkałem 2 fajne golutkie Rosjanki ale różowa szybko mnie z tamtad zabrała ;(
via Android
  • 0
@bldzmarcin i jak to wygląda? Wszyscy sobie na luzie wchodzą nago, bez ręczników? W ogóle co się robi w tej saunie jak się nie ma znajomego z którym można pogadac?
@bluberr: Sauna nie jest duża, jest pomieszczeniem znajdującym się pomiędzy szatnią męską, a damską. Konkretniej pomiędzy tymi częściami szatni, w których są prysznice. Mieści się tam kilka osób. Faceci jak to faceci- zazwyczaj siedzą/ leżą na luzie na ręcznikach, kobiety raczej owijają się ręcznikami, co wygląda czasem zabawnie gdy ręcznik ledwie cokolwiek zasłania- już byłoby lepiej gdyby po ludzku podłożyły go sobie pod tyłek bez takich wygłupów. Bo przy zbyt długim