Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o #gry #youtube ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy #danielmagical (tag może nieco nie na temat, ale znawcy yt go obserwują to mi pomogą)

Słuchajcie, czy na YT można znaleźć jakieś filmiki z kompilacjami rozmów podczas gier sieciowych? Konkretnie mi chodzi o jakieś kompilacje największych bluzg(ów?) , klnięcia, wyzywania, itp. Wiem, że jak włączę dowolny gameplay godzinny to się nasłucham, ale chciałbym jakąś kompilację maksymalnie kilkuminutową.

Ja jestem już po 30stce więc nie mam pojęcia w jakie gry po sieci się teraz gra, pamiętam z dawnych czasów CS'a ale mogą być też zupełnie inne dowolne gatunki gier - choćby Minecraft czy co tam dzieci lubią i przy czym się wyzywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czego to potrzebuję? Ano właśnie dziecko mojej koleżanki odkrywa gry sieciowe, słyszy od innych dzieci że to fajne i chce różne tytuły. A ja bym chciał koleżance pokazać, że jak takie dziecko będzie grało po sieci z nastolatkami to się osłucha różnych "brzydkich" wyrażeń i generalnie że takie gry są dla nieco starszych.
(podobnie jak zresztą oglądanie youtuberów, ale to inna sprawa)
  • 6
Nie psuj dzieciakowi dzieciństwa, takie same dziecinne bluzgi usłyszy na szkolnym korytarzu


@PZt37: Z jednej strony masz racje i ja wiem (tzn nie wiem bo dzieci nie mam ale sobie wyobrażam) że tak dzieciaki rozmawiają.
Ale z drugiej - co innego nastolatki , a co innego dzieci - po co ma wejść na jakiś serwer z obcymi (starszymi) i słuchać patologii?
Zwłaszcza, że on raczej woli gry typu "strzelanki" które "można
Zależy czy będzie wchodził na różne komunikatory typu „TS”, w większości gier jest tylko czat do pisania, a nie rozmów. Można też wyciszyć gracza albo wyłączyć czat głowowy, np. Cs, GTA Online.


@Zmywacz: Tak, ja to wiem. Ale ja nie chce jemu tego zabronić (to nie moje dziecko zresztą), ale pokazać mojej koleżance gdzie on przypadkiem może trafić, po prostu żeby ona miała świadomość taką jak ja mam i Wy macie.