Wpis z mikrobloga

Stworzyłem i wydałem gierkę o Mirko, zapraszam do znaleziska:
Znalezisko
^ Wykop jeśli interesuje Ciebie taka treść.

A tutaj linki:
Android
Online
Amazon Store

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać).

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Jeśli ktoś by coś chciał pisać o gierce, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra

#mirkowaniegra #gamedev #programowanie #heheszki #wykop
DonislawDev - Stworzyłem i wydałem gierkę o Mirko, zapraszam do znaleziska:
Znalezis...

źródło: comment_uvxzTJWDPcrwOWpDZX2YGznAUyASumsK.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@1950M:
Pobierasz Pan i klikasz Pan w grze, z tego masz Pan atencję, następnie atencję wymieniasz Pan na nowe ulepszenia + chodzisz Pan do pracy, uczysz się Pan i wiele innych rzeczy :-}
Instrukcje + przycisk pomocy są w grze :-}
  • Odpowiedz
@n0rm1c4:
Pełno tego jest, dodam, iż w dzień śmierci niektórych Mirków są informację + michau bez jajek życzy nam miłego dnia na święta + kosmonauta odchodzi, fruwa, jest tego dużo :-}
  • Odpowiedz
@DonislawDev: Byłem jednym z testerów i wkurza mnie po każdym włączeniu informacja żeby zainstalować jakieś gówno od Google (gry google play czy jakoś tak). Dałoby radę dodać jakiś przełącznik do wyłączenia tego? Jak nie to poszukam jakieś modułu do xposed.
  • Odpowiedz
@mihix:
Hm, jest to logowanie do Google Services (zwykle jest na telefonach), choć rozumiem chęć unikania usług Googla (nie ma co się dziwić).
Jakoś tak w C# nie mam jak sprawdzić, czy użytkownik ma takie coś zainstalowane (99% użytkowników ma), mógłbym teoretycznie zrobić bibliotekę w Java i sprawdzać czy ktoś ma Google Services (z tego co się orientuje, to można takie rzeczy sprawdzać), ale nigdy nie robiłem bibliotek w Javie,
  • Odpowiedz
@DonislawDev: Usługi Google Play mam jeszcze zainstalowane (chociaż chcę się znowu przerzucić na projekt microG), wyskakuje mi żeby zainstalować to. Chyba po prostu poszukam modułu do xposed.
  • Odpowiedz
@DonislawDev I możesz zwrócić uwagę na ilość mojej atencji, chyba jakiegoś buga użyłem xD. Wydaje mi sie, że szybko klikając 2x zanim reklama sie włączy to można to wielokrotnie powielić, ale tylko raz mi się udało
  • Odpowiedz