Wpis z mikrobloga

@Rewo96: a widziałeś Ty kiedyś rolnika? Może jeszcze powinien gumiaki założyć i waciak?Jak bedzie rozmawiał z lekarzami to kitel a księżmi to habit? Jak nie widziałeś rolnika to proponuje pojechać w niedzielę na mszę. Zobaczysz wtedy więcej ludzi elegancko ubranych niż w mieście (garnitury są normą). Jak się jest premierem to nie ważne czy rozmawia z rolnikiem czy biznesmenem to garnitur możesz założyć.
@DzieckoSzczescia: I co on tym swoim ubiorem chciał przekazać? "Jestem taki jak wy", "Zaufajcie mi bo ubrałem dla was sweterek"? To jest zagranie typowe dla PRL, kiedy to towarzysze przewodniczący partyjni odwiedzali fabryki i pegeery. Jak ktoś ma charyzmę to nie musi udawać kogoś kim nie jest. Ja bym się poczuł urażony jakby na oficjalne spotkanie premier przyszedł w sweterku. To znaczy że co, do biedoty w sweterku a na salony
I właśnie dlatego on jest premierem a ty nie - bez obrazy.


@DzieckoSzczescia: jest premier bo Kaczyński tak chciał. Będzie miał kaprys go odwołać to go odwoła tak jak zrobił to z premier Szydło. Ubiór czy jego podejście premiera Marowieckie do ludzi jest w tym wypadku bez znaczenia.