Wpis z mikrobloga

  • 2911
Cześć mikołaje!

Myślę, że nadeszła odpowiednia pora na podsumowanie akcji #pocztowkanaswieta
Wujek otrzymał od Was łącznie 201 kartek z 68 miast!!!

Myślę, że zdjęcia, którę niżej umieszczę oddadzą idealnie ilości o których mowa ;)

Moi drodzy naprawdę nie wiem co Wam napisać. Swoim zaangażowaniem, niesamowitą pomysłowością i kreatywnością totalnie nas poruszyliście.

Przyrzekam Wam, że radość, którą ujrzałam w wujka oczach przerosła moje najśmielsze wizje. Każdego dnia z niecierpliwością schodził sam do skrzynki po swoje zdobycze.

Zawsze chciał je rozpakować sam, obejrzeć a następnie umożliwiał podziwianie reszcie rodziny. Zdarzało się, że kilka dni nie przychodziłam, a on zawsze miał zrobione osobne stosiki pocztówek z danego dnia.

Wujek wielokrotnie w euforii powtarzał, że musi Was wszystkich zaprosić do siebie :D Uwierzcie mi, że słowa nie są w stanie tego oddać, jak pozornie tak drobne rzeczy potrafią sprawić niesamowite szczęście.

Najlepsze jest to, że praktycznie cała rodzina i znajomi się w to wkręcili. Dostawałam mnóstwo zapytań dotyczących powodzenia akcji ;) Mirki jesteście sławni na dzielni! :D

Jeszcze raz chciałabym Wam wszystkim i każdemu z osobna podziękować za.. za wszystko! :)

W linku wszystkie miasta z których przyszły pocztówki:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1iIJma0OfgRaVioEp_ZxIU7jZQjI7QZEz&usp=sharing

O taki wykop nic nie robiłam.
#wykopefekt
Pobierz Maadga - Cześć mikołaje!

Myślę, że nadeszła odpowiednia pora na podsumowanie akcji #...
źródło: comment_b4EfBZP8kXcU4m78jdY6ISxYMaaoToee.jpg
  • 94