Wpis z mikrobloga

Halo Mirki. Potrzebuję namiarów na kogoś, kto przygotuje mi dietę na masę. Mam problem z przytyciem, długi czas ważyłem ok. 66-68kg przy 186cm wzrostu, obecnie jest to ok. 71kg. Ciężko się ćwiczy na siłce, nie mając masy, więc siłą rzeczy odpuściłem jakiś czas temu. Chciałbym "zdrowo" przybrać na masie, a nie zapychać się słodyczami (za którymi i tak nie przepadam) czy fast foodami (tymi bym już mógł, ale chcąc iść na siłkę to chyba nie do końca jest to wskazane). Więc ogólnie przydałby się ktoś, kto by mi ładnie dietkę rozpisał z uwzględnieniem makro, bo już mam dość bycia chudą piczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie, jakbyście przy okazji dali znać, ile taka przyjemność może kosztować.

#dieta #warszawa #mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@7MiloweButy: Poczytałem, ale mam dość nieudanych prób, naprawdę. Wiem, że problemem u mnie jest dość nieregularny tryb życia, a tym samym i jedzenia. Do tego brakuje mi czasami pomysłów na to, co mogę przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stąd też trochę desperacja i gotowość zapłacenia za przygotowanie diety, co też zmotywuje mnie do tego (wydana kasa), żeby się jej trzymać - docelowo celuję w kogoś, kto
  • Odpowiedz
@NoMojo: Po prostu jedz więcej i częściej. Możesz liczyć sobie kalorie przez fitatu. na masie nie ma szczególnie sensu pilnować odpowiedniej ilości białka i mikroelementów. Tak jak na otyłość wystarczy "mniej żreć" to u ciebie wystarczy żebyś żarł więcej.
  • Odpowiedz
@Gandisima: To prawda, ale przy okazji chciałbym jeść zdrowo. Nie byłoby problemem "zalanie się" typowym fatem, ale chyba nie o to w tym chodzi? Tzn, czy naprawdę nie ma różnicy, czy dodatkowych 15kg zrobię głównie na słodyczach, gówno żarciu czy kurczaku? Zakładając, że chcę tę masę zwiększyć tylko po to, żeby chodzenie na siłownie nabrało sensu - ciężko cokolwiek zbudować, ważąc 70kg, a i ogólnie mój obecny wygląd zwyczajnie mi
  • Odpowiedz
To jedz zdrowo. W czym problem? Serio to nie jest tak, że na masie jest jakaś duża różnica czy zjesz ryż biały czy brązowy. Słodycze też można raz na jakiś czas zjeść. Nie ma co się katować nie wiadomo jak wymyślonymi posiłkami. Jedz po prostu to na co masz ochotę tylko, że w większych ilościach niż zwykle.

@NoMojo:
  • Odpowiedz
2g bialka na kg masy ciala. Reszte kcal z czego chcesz. Skoro jestes taki suchoklates to mozesz tego bialka jesc wiecej. Nie ma wiecej magii.

Zdrowo mozesz jesc a mozesz opitalac big maci. Suma sumarum dzialac bedzie to co bedziesz chcial jesc.
  • Odpowiedz
a na kg masy ciala. Reszte kcal z czego chcesz. Skoro jestes taki suchoklates to mozesz tego bialka jesc wiecej. Nie ma wiecej magii.


@bajzelwdomu: Nie wkręcaj mu głupot z tym 2g/kg. Na masie luźno starczy 1.2-1.5g na kilogram.
  • Odpowiedz
@Gandisima: jak jestes poczatkujecy hardgainer to musisz miec z czego budowac miesnie, chyba, ze chcesz sie tylko zalac. Jak juz masz linearny progress za soba mozna jest mniej bialka. Twoim sposobem zostawiasz gainsy na stole i Brodin zejdzie z niebios skopac Twoja niedocwiczona dupe.
  • Odpowiedz