Wpis z mikrobloga

@dniam4: Temat rzeka, szczególnie, że nic więcej nie opisałeś/aś. Ogółem, ostatnio na popularności zyskuje Ashwagandha i całkiem słusznie. Kilka osób z naszej ekipy testując ją zwracało uwagę na lepsze wyspanie.

Jakbyś się nosił z zamiarem jej kupna, to patrz na standaryzację, bo są produkty, które po prostu mielą korzeń i nie badają ile witanolidów (najważniejszy jej składnik) jest np. w tabletce i możesz brać coś co w ogóle nie działa.
@dniam4: zadbac o jakos snu, chodzić spać o tych samych godzinach, zminimalizować niebieskie światło przed snem, używać łóżka tylko do spania i sexu, zadbać o wyciemnienie pokoju, o ciszę, starać się budzić wielokrotnościami 1.5h (tyle trwa jedna faza snu), zadbać o wyciszenie się przed snem, zadbać o michę, a później suple typu Asha, GABA, melatonina, tryphtrofran.
@SportoweSuple nie ważne czy śpię 3 czy 13 godzin i tak jestem niewyspany w ciągu dnia. Rano jest około godziny walki z budzikami i przeglądanie Mirko żeby tylko nie zasnąć i nie spóźnić się do pracy. Ashwe biorę jakieś 2 miesiące, mam z kfd standaryzowana na 7% chyba. Próbowałem też sleep well, tam jest gaba w składzie, jakieś witaminy z olimpu, zma, o3, D3, K2.

@sokool godzinę przed snem poświęcam na prysznic
@dniam4: a może po prostu głowa Ci nie pozwala zasnąć ? :) w sensie za dużo złych myśli, rozkmin, nakręcania się, a co najgorsze... myślenie o tym kiedy zaśniesz.