Wpis z mikrobloga

Chciałabym mieć takiego przyjaciela w stylu mojego byłego xD chce, żeby oglądał ze mną astrofaze, naukowy bełkot i chodził na zakupy. Ale żebym nie musiała z nim sypiać, bo tego mam faceta. Z tym, ze ten facet nie lubi zakupów i widzę jak go to meczy, poza tym ma niewiele wolnego czasu. Z koleżankami już nie jest tak fajnie, z ta płcią trudniej się dogaduje #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ODDITY: ja ci dam (specjalnie z małej litery) szukanie przyjaciela. Od tego masz faceta żeby z nim spędzać czas wolny i budować trwałą relację, a nie szukanie dziwki do śmieszkowania i zakupów, od tego masz koleżanki. Facet nie lubi zakupów? Pokaż mu fajną ich stronę, niech sie przekona, że potrafisz zaskoczyć i można przyjemnie spędzić czas na macaniu fatałaszków.
Tylko tępe dzidy potrzebują znęcania się nad jakimś fagasem we friendzonie
  • Odpowiedz
  • 0
@matadeusz: ale jak ma czas, to robimy inne rzeczy i na zakupy nie wystarcza czasu. Jakiego znęcania xD przecież chce tylko kogoś do zakupów i ewentualnie do smieszkowania. Mam takiego jednego, ale z nim robie inne rzeczy, zakupów tez niestety nie lubi. Ma dziewczynę, wesele niedługo, wiec spoko. Co prawda na początku chciał się bzikac, ale teraz jesteśmy kumplami
  • Odpowiedz
@dziekuje chyba każda różowa o takim marzy. Problem polega na tym, że taki kolega gej nie wysłucha i nie pocieszy a będzie p-------l o swoich melodramatach aż dostanie chrypki wiec trzeba sie zastanowić czy nie jest to zbyt duża cena za wspólne zakupy. Później dochodzą sny ze HIV rozprzestrzenia się droga kropelkowa, od tego idzie niewyspanie, zmęczenie i depresja gotowa. Moim zdaniem najbardziej zdrowo jest w ogóle nie mieć przyjaciół (
  • Odpowiedz
  • 0
@ODDITY No ale konkrety. Jakie ma cechy charakteru?
A skoro prawie idealnu, to czemu potrzebujesz jeszcze przyjaciela, ktory będzie robił z tobą rzeczy, które napisałaś?
  • Odpowiedz