Wpis z mikrobloga

Chciałabym mieć takiego przyjaciela w stylu mojego byłego xD chce, żeby oglądał ze mną astrofaze, naukowy bełkot i chodził na zakupy. Ale żebym nie musiała z nim sypiać, bo tego mam faceta. Z tym, ze ten facet nie lubi zakupów i widzę jak go to meczy, poza tym ma niewiele wolnego czasu. Z koleżankami już nie jest tak fajnie, z ta płcią trudniej się dogaduje #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia
  • 72
  • Odpowiedz
  • 0
@przeczki: w sumie to przez większość czasu się przytulamy ( ) Z nim mogę rozmawiac, oglądać filmy, czytać książki, podróżować, chodzic po miescie. Z tym, ze on pracuje więcej niż ja i wtedy się nudzę (,) na zakupy nie lubi chodzic, robi to dla mnie, ale mi go szkoda.
  • Odpowiedz
@ODDITY:

chce, żeby oglądał ze mną astrofaze, naukowy bełkot i chodził na zakupy. Ale żebym nie musiała z nim sypiać, bo tego mam faceta


czyt. ale bym sobie zfriendzonowała jakiegoś miłego chłopaka
  • Odpowiedz
@ODDITY: pisałaś we wpisie, który usunelas, o gościu którego zaloty odrzuciłas, bo nie miał tego czegoś. Skąd mam wiedzieć, co to miało być? :)
Ten wpis tez pewnie usuniesz, skoro się w nim pojawiłem.
  • Odpowiedz
  • 155
@ODDITY Zastanawiam się co mają w głowie tacy ludzie jak Ty, którzy zakładają fake różowe konta i usiłują wywołać ból dupy. Tak Cie rajcują te mierne zarzutki? XDD
  • Odpowiedz