Wpis z mikrobloga

Nie szuka Mirabelka lub Mirek pokoju do wynajęcia w Warszawie, a konkretnie na Żoliborzu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeden ze współlokatorów ucieka i został wakat na średni w 3 pokojowym mieszkaniu . Lokal trochę PRL, ale nie jest najgorzej. Wszędzie blisko,w chacie cisza, a z mieszkańcami da się pogadać jak już są po robocie gdzie spędzają większość czasu.

Cena to 825 cebulionów + składka na net ~15 + rachunki co 2 miesiące.

Jakby coś to pisać, zainteresowanym mogę podesłać jakieś zdjęcia.

#wynajem #warszawa #zoliborz #wynajempokoju
  • 7
@Evchem to drugie było luźnym zapytaniem czy faktycznie życie w Warszawie i perspektywy są spoko. Chodzi mi o stosunek zarobków do wydatków. Czy nie są fajniejsze inne duże miasta. W Wawie na pewno są ładni, modelowi ludzie, odpicowani. I chyba najbardziej spięci w kraju.
głównie o te perspektywy stopy życiowej pytam. O sile nabywczą.
@sylwester-stallone: W zasadzie to ja tak rzuciłem czy ktoś nie chce pokoju, a nie dyskusję o perspektywach mieszkania w Warszawie, czy jest sens i czy inne miasta są spoko...()

Jak w każdym mieście - można Warszawę kochać albo nienawidzić. Jak porównanie z innymi miastami? Nie mam pojęcia, jakoś tak nie mieszkałem w Poznaniu, Gdańsku czy Wrocławiu. Ludzie są normalni - i piękni i z ryjami jak od