Wpis z mikrobloga

@Amanmae: dlaczego to jest w memie z nosaczem? to normalny i życiowy tekst, którym posługiwała się prawie każda matka, to naturalne, że mamy chcą dla dzieci lepiej niż sobie, OP to jeleń
  • Odpowiedz
@Amanmae:
K---a, nie wiedziałem, że normalne zachowanie matki to polactwo. Wykop naprawdę staje się z------m miejscem xD. Sami kręcicie bat na własne jestestwo.
  • Odpowiedz
@Amanmae: @Fobiczek: To jest klasyczna manipulacja. Rodzice często emocjonalnie dręczą swoje dzieci czasem nieświadomie.
-Jak nie zjesz obiadu mama będzie smutna
-Jak się nie nauczysz na ten sprawdzian będzie nam bardzo przykro. Dlaczego nam to robisz, my się staramy a ty tak wobec nas?
itp.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kieres Nie wiem co to za argument z ta matką xD. Po prostu ten mem jest przykrym polskim strzałem we własną stopę. A potem francuski super-express napiszę artykuł że Polacy są fajni i już sie wykopki brandzlują, lecząc kompleksy których sami są przyczyną xD. To jest po prostu tak złe na tak wielu różnych płaszczyznach, że gdybym miał się wdać w poważna dyskusję to zaraz by mi ktoś odpisał żebym się
  • Odpowiedz
@Flypho: XD
właśnie Ci napisałem, że stracił już prześmiewcze znaczenie (nie wyśmiewa polaków). Po prostu przedstawia wszystkim nam znane teksty. Czasem prześmiewcze, czasem zwyczajne. A tak swoją drogą to jest ciekawy w jaki sposób tak szkodzi/ł polakom xDD
  • Odpowiedz