Wpis z mikrobloga

siema wytłumaczy mi ktoś jakim cudem i na jakiej zasadzie działa ten skrypt na [insta.ling] instaling. pl

function checkAnswer(a,b){$('#learningpage').hide();$('#loading').show();updateParams(a,hackedbypsychox,true);} var hackedbypsychox=' '; function learningPageShow(a,b,c,d,e,f,g,h,j){hackedbypsychox=e;$('.speaker').hide();$('#questionspeaker').hide();$('#questionspeaker').off('click');$('#answer').off('keyup');$('body').off('keyup');$('#answer').off('enterKey');$('.speaker').off('click');$('#check').off('click');$('#show').off('click');$("#newwordform .bigbutton").off("click");$('.translations').html(d);$('.usageexample').html(c);$('.speechpart').html(b);$('#loading').hide();$('.back').show();$('#learningpage').show();top.document.title='Insta.Ling - hacked by PatrykCzyliPsychoX'; if(h||j){$("#learningform").hide();$("#newwordform").show();$("#knownew").click(function(){if(j){possibleWordPageShow(d);$('#answer').attr('value',e);}else{showlearningform(a);}});$("#dontknownew").click(function(){if(j){possibleWordPageShow(d);$('#answer').style('value',e);}else askforanswer(a);});$('body').off('keyup');$("body").keyup(function(e){if(e.keyCode==13){$('#knownew').trigger('click');}});}else{showlearningform(a);} if(f){setAudio(g);} if(currentLanguageId==ORTLANGID&&f){playAudio();$("#questionspeaker").show();$("#question_speaker").click(function(){playAudio();});}}; console.log('--- Insta.Ling hacked by PsychoX --- 2015 Kwiecien --- Skype: PatPsychoX ---');

#programowanie
  • 8
@Mortallo: Tak na pierwszy rzut oka wygląda na to że po prostu wyłącza część elementów html, odtwarza dźwięk i wypisuje tekst w konsoli. Wygląda więc na to że niczego nie uszkodził i wystarczy wywalić skrypt żeby działało poprawnie.
ja to własnie wziąłem z youtuba zeby samemu nie robić, bo mi sie nie chce. I napisałem zeby ktos wytłumaczył, czy ten skrypt powoduje sprawdzanie zewnętrznie słówka w tłumaczu, czy wysyła odpowiedz ze niby jest poprawda na ich serwer a oni to akceptują. A tak btw to nie gimba tylko już wyzej ;p