Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelle, kto z Was podsunie mi pomysł jak najlepiej ogarnąć zjazd absolwentów danej szkoły/uczelni ?

Konkretnie chodzi mi jakie narzędzia (najprościej, najtaniej) potrzebne (najlepiej Wordpress), aby ludzie mogli
"dopisz się do rocznika" lub "znajdź rocznik" , zaznacz w czym weźmiesz udział (kratka do zaznaczenia, np. msza, akademia, marsz, pamiątkowe zdjęcie, obiad, koncert, itp) i żeby to można było zgrabnie wyświetlić i ułatwić sobie zadanie logistycznie ile osób przybędzie.
Szukam po necie i nie mogę znaleźć nic konkretnego. Myślicie że prościej będzie na fejsie? Problem w tym, że część z tych ludzi to emeryci, starsi, nie każdy pejsbukuje.

#webdev #it #wordpress #webdesign
Pobierz snwptest - Mirki i Mirabelle, kto z Was podsunie mi pomysł jak najlepiej ogarnąć zjaz...
źródło: comment_lPe5Kxafn4UPFmsDuGMV2LK3UaYpqLgB.jpg
  • 3
@snwptest: Jak nie każdy pejsbukuje to tym bardziej pewnie nie będzie się bawił w ankiety. Zrób zbiorową konwersację(wszystkie osoby) i napisz aby one skontaktowały się z kim mogły i tyle
@snwptest: Aniekty z google docs to najlepsze rozwiązanie - wszystko będziesz miał ładnie w excelu wypisane później a nakład pracy zerowy. Każdy kto miał do czynienia z internetem sobie poradzi w wypełnieniu formularza :)