Wpis z mikrobloga

@Hehewuti a o co walczysz, ograniczenie władzy, pozbawienie, alimenty, rzadkie spotkanie, no nie wiem? wiesz, że jak się nie dogadacie na żadnej płaszczyźnie to może to trwać nawet parę lat xD
@banjo sprawa dotyczy gróźb karalnych (art.190 kk) byl pod wpływem alkoholu podczas widzenia z córką i przez telefon groził, ze jej #!$%@?. Teraz oczywiście sie tego wypiera. Nie wiem czy mam w ogóle jakies szanse w sadzie przynajmniej na to aby dostal pouczenie od Sadu, no ale tak tego nie zostawię, aby mogł robic co chce i zachowywal sie przy niej jak ostatni debil.
@Hehewuti badanie w OZSS i już, córka po takim tekście na pewno ma do niego dystans, biegłe to ocenią. wtedy we wnioskach bedzie np. że jeśli spotkania to tylko pod Twoim nadzorem itd. chyba, że Tobie to mówił, to już co innego.
@banjo podobno wniósł o badania w RODK ale Sad jeszcze w tej sprawie nic nie powiedzial. Córka się go boi, nie chce miec z nim kontaktu wcale, jak ma do niego jechac to strasznie to przeżywa. Byla juz przesluchiwana w tej sprawie ale i tutaj tez jest cisza. Dzisiaj beda przesłuchiwani jego świadkowie (siostry i konkubina) tylko z ze ja z nimi mam tyle wspolnego co wcale. Nie wiem czego sie dzisiaj