Wpis z mikrobloga

@anon-rok: Dobra Mirki czas na zmianę, ale nie byle jaką gdzie to jest pieprzenie, że idę na siłownie, a po dwóch dniach ktoś rezygnuję. Od około listopada kiedy dość bacznie obserwuje mirko i różne tagi nie mam na nic czasu ochoty, ani chęci, wegetuje powoli tracąc zapał do wszystkiego, powoli obumierając. Postanowiłem, że najlepszym sposobem na wyjście z tej sytuacji będzie usunięcie konta, nie powiem będzie brakowało mi brakowało skoków oraz innych tagów. Decyzje podjąłem z powodu, że co raz mniej wychodzę do ludzi, a co raz więcej siedzę tutaj, ten rok jest również dla mnie bardzo ważny bo piszę matury, jestem trochę nie zadowolony z tego jak poszły mi próbne, a to głównie z powodu tego że wolałem siedzieć tutaj niż bardziej się pouczyć. Mam nadzieje, że czas, który marnowałem przy kompie spożytkuje dobrze, na inne zainteresowania i może w końcu znajdę dziewczynę, wrócę tutaj za 5 miesięcy i napiszę z konta, które powstało 2017-05-07 00:04:51 i opowiem czy rzeczy, które chciałem zrobić się udały, mam nadzieję, że wszystko potoczy się jak trzeba, a wam życzę również osiągnięcia tego czego chcecie, pozdrawiam Wykop zawsze w serduszku ()

#przegryw #wyjsciezprzegrywu #gownowpis ##!$%@?
  • 5
@anon-rok: Nagle moc Alfy do ciebie przyleci i będziesz miał dziewczynę. Na imprezach jak na tinder też na ciebie kobiety prychają i unikają. Po prostu za łatwo jest im być w związku i tego nie szanują. Większość mężczyzn żadnych wymagań nie ma. Desperaci.