Wpis z mikrobloga

  • 262
##!$%@? #truestory

Co się dziś #!$%@?ło, to Ja sam nie wiem..

Umówiony z klientką na montaż kabiny prysznicowej dziś na 10, przyjeżdżam i standardowo wnoszę z pomocnikiem taboły narzędzi i szkło aby gdzieś zaparkować na chacie, coby nie chodzić 1000razy. Zaczynamy pracować i kobiecina w kuchni o godzinie 10:30 robi kanapki, bo zapytała czy też chcielibyśmy zjeść, gdyż robi dla synka śniadanie. Jako łakomy skurczybyk połasiłem się no i za ok. 10minut woła nas - zachodzimy do kuchni a tam na stołku siedzi "synek"(myślałem, że jak mama śniadanie przygotowuje to ten "synek" ma tak do 10-12lat) a tam siedzi osobnik, który z wyglądu przypomina typowego piwniczaka, a z charakteru sebix moccno. #!$%@?ł nas od razu wzrokiem i burknął, że nie dajemy mu spać hałasem i czemu nie mogliśmy przyjść później jak będzie przy kompie, następnie zaczął się sapać do matki o to, że chleb za suchy, bo kupowała go wczoraj a nie dzisiaj i on nie będzie takiego gówna jadł i niech jedzą to "he he robole" i się spojrzał na nas.. krew momentalnie zagotowała się i wyskoczył gul wielkości pięści - rzadko się denerwuje, ale dziś to było apogeum. Doszło do konfrontacji słownej i powiedziałem, że nie życzę sobie tak nazywać ludzi ciężko pracujących na chleb i niech lepiej on zajmie się pracą a nie u mamusi na garnuszku siedzi i po drugie niech szanuje matkę bo ma tylko jedną.. stwierdziłem też, że "chłopaki" bez odbycia wojska to #!$%@? a nie mężczyźni bo siedzi u matki, wszystko ma w dupe i co on takiego robi, że brzydzi się "robolami"... Jego matka powiedziała, że ma 26lat i w domu siedzi na bezrobociu. Gość tylko spojrzał z oburzoną miną na matkę, wyszedł i #!$%@?ł tak drzwiami, że aż wybił w nich szybę. Przynajmniej plus taki, że zarobiłem za kabinę prysznicową i synek będzie musiał z kieszonkowych zapłacić za wymianę okna w drzwiach do pokoju :D
  • 52
#!$%@?

bardzo dużo wartości wyniosłem


@Matril: No właśnie widzimy.

Daj argumenty, że zasadnicza służba, albo chociażby teraz te przeszkolenie NIC nie dają


@Matril: Tego nigdzie nie napisałam. Coś tam dają- np. umiejetność równego ścielenia łóżka albo pastowania butów. Ale do nauczenia się tego nie potrzeba marnować najlepszych lat życia, można je spożytkować znacznie lepiej, ucząc się przydatnych rzeczy w zdrowej atmosferze.
Może gdybyś zamiast czyścić latryny poświęcił ten czas na
via Android
  • 3
@to_juz_przesada to moje prywatne spostrzeżenie, co zauważyłem i jak się w życiu kieruje.

@ZajebbcieTrudnyNick nie zauważyłem, zawsze to na kobiety ciągnęło do barów i innych miejsc. Ale się wtedy chciało kobity, jak głodnemu jeść.
@cezarysek nie mówię, że ludzie bez wojska to debile. Chodziło mi bardziej o tych co mają dwie lewe ręce, tułają się bez celu i nie wiedzą po co żyją na tym świecie. Jak komuś robota klei się do
moim zdaniem lepiej nauczyć się życia


@Matril: Wojsko uczy życia? xD Do jakich to życiowych sytuacji przygotowuje robakowanie pod znęcającymi się psychicznie pionami (nierzadko sadystami), spędzanie 24/7 w towarzystwie tej samej grupy facetów, wykonywanie prostych fizycznych prac gospodarskich i dbanie wyłącznie o kondycję fizyczną?

Chyba tylko do odsiadki w Sztumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2lata stracić na komputerze albo piciu wódy na umór


@Matril: Bo w