Wpis z mikrobloga

@shark93: coke zero sugar, wprowadzone kilka tygodni temu ma smak najblizszy tej slodzonej zwyklym cukrem. Kiedys probowalem wszystkie tego typu wynalazki i najbardziej zjadliwa byla wlasnie cola oryginalna light z biedronki. Ale to oczywiscie kwestia gustu.

Spytacie czemu probowalem i sie trulem - po zwyklej coli/sprite/fanta itd mam zgage jak cholera.
@sylwke3100: ja się tylko zastanawiam, na ile to regulację unii europejskiej, a na ile wymyśl producenta. Cherry Coke że stara etykieta, była pyszna. Zrobili rebranding i coca-cola Cherry się pogorszyła, ale dalej jak gdzieś widziałem, to ja kupowałem, jak był wybór, zwykła cola, vs wiśnia, brałem ta druga.

Kupiłem jak tylko wprowadzili to gówno Zero 2 butelki. Wypiłem 1.5. za 2 tygodnie kupiłem butelkę, wylałem połowę. To smakuje okropnie, nawet nie
@sylwke3100: @dziubeQ: Wypowiadam się: smakuje jak gówno, moja opinia wyrażona na fanpage'u Coca-Coli została nawet zacytowana w kilku portalach z newsami. Istnieje ponadto fanpage (nie mój) wnioskujący o przywrócenie jedynej prawilnej Cherry Coke z cukrem. Serdecznie zapraszam do przyłączenia się do walki o wolność w Polsce. W Niemczech na przykład mają ją sprzedawaną we właściwej wersji. Dlaczego mamy być gorsi?

https://www.facebook.com/cherrycomeback/
@foxbond: A ja się zgodzę, unikałam cukru przez parę miesięcy, słodziłam jedynie stewią i gdy po tym czasie kupiłam dwie puszki coli - jednej o której piszesz, drugą normalnej - to poczułam dosłowną przyjemność z tego smaku, bez względu którą piłam. Nie wiem na ile stewia ma tutaj jakiekolwiek znaczenie no ale jednak. Co nie zmienia faktu, że nie mogę pojąć jak kiedyś mogłam pić takie rzeczy codziennie, mega szybko mdli
@sylwke3100: to jest nic. W tym roku ma być wycofany Sprite i zastąpiony przez Sprite Zero. Już przedstawiciele Coca-Coli próbują to wpychać, żeby numerykę zaliczyć na wybranych punktach...
Oczywiście tak samo jest z rozmiarem 2,25 który był produkowany do końca roku i teraz największy będzie 1,5l