Wpis z mikrobloga

@Pimpuszek:

Jeżeli ktoś je cukier codziennie i jest przyzwyczajony do jego smaku, to wiadomo, że słodziki smakują jak gówno.

Jeżeli słodyczy cukru nie czuło się od kilku miesięcy, to słodzik naprawdę daje radę i taka cola cherry zero potrafi sprawić przyjemność.

Ja pijam tylko Cole Zero i Pepsi Max, więc jestem przyzwyczajony tak jak mówisz, ale Cherry Zero naprawdę średnie. Kupiłem dwie butelki, na ciepło było słabo, włożyłem do lodówki (bo
@skethoo a kto powiedział, że nie jest? Dlatego właśnie muszę marnować czas i oglądać etykiety większość Green ice tea ma informację o stewii, że w ogóle genialny wynalazek, pokłony i radujcie się ludzie, a druga normalnie jak dla białego człowieka cukier i/lub syrop glukozowo fruktozowy
druga normalnie jak dla białego człowieka cukier i/lub syrop glukozowo fruktozowy


@foxbond: właśnie na zachodzie wymyślono słodziki dla białego człowieka żeby mu się #!$%@? zęby nie psuły i miażdżycy nie dostał, a biedaki-robaki piją wodę z cukrem, testo wróć i edukuj

@sylwke3100: odkąd zacząłem pić ze słodzikami, to takie słodzone cukrem w ogóle mi nie podchodzą, strasznie lepkie, nie da się tym napić, do obiadu też nie weźmiesz bo zapycha
Jeżeli ktoś je cukier codziennie i jest przyzwyczajony do jego smaku, to wiadomo, że słodziki smakują jak gówno.

Jeżeli słodyczy cukru nie czuło się od kilku miesięcy, to słodzik naprawdę daje radę i taka cola cherry zero potrafi sprawić przyjemność.


@Pimpuszek: Nieprawda, odzwyczailem sie od slodzenia zupelnie, ale slodzik sprawia, ze cos moze byc maksymalnie 3/10. Wole juz gorzkie niz slodzikowe...
@memento_mori xD nie będziesz mi mówić co mogę pić a czego nie. Po to się myje zęby żeby się nie psuly, diety na cukrze z napojów też się nie opiera tylko szklankę czy dwie dziennie wypije. A slodziki to sama chemia smakująca jak gówno. Nie muszą mnie tacy ludzie bez smaku jak ty ograniczać i mówić co mam pić, po to od zawsze były zwykle wersje i light żeby każdy kupił na
@foxbond: no #!$%@? pierwszy wyjechałeś z jakimś tekstem o napojach dla białego człowieka, to odpowiedziałem ci tym samym, a teraz och ach jakiś ty liberalny, zastanów się czasem przed napisaniem komentarza
@memento_mori zamilcz gówniaku, tu chodziło jedynie o to, że teraz wszystkich traktuje się jak niedorozwinietych dzieci i próbuje uszczęśliwiac na siłę co nigdy nie wychodzi dobrze