Wpis z mikrobloga

@Karamidaros: Jasne tylko, że w tych czołgach nie jestem pewny czy to ma znaczenie. Są specyficzne, pierwsza linia i raczej zbyt wolne żeby zareagować na wykrycie.
Tak zakładam. Może ktoś kto ma Mausa może powiedziec czy żarówka coś mu daje jak w innych czołgach, sznsę na ukrycie, zmianę kursu czy po prostu info, że zaraz oberwie.
@MarkiMarka: przydatna jest pewnie tylko w szczególnych wypadkach, jak zostaniesz samemu albo coś w tym stylu. Raczej czołg rób pod swoją grę, nie sugeruj się zbytnio innymi. Jedyne co mogę polecić to branie perków które działają z każdym wbitym %, a nie te co dopiero po 100%. Wbijasz taki co działa z każdym %, kawałek kolejnego i resetujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@geszue: np. Jako pierwszy perk ładujesz w naprawę(z każdym %perka szybkość naprawy sie zwiększa... masz 100% i wybierasz drugi perk, jak masz go na 25% to klikasz reset perkow i wybierasz np żarówkę( wtedy od razu masz ja na 100%)
Tak sie robi jeśli sie nie ma golda, masz golda to reset za golda przy 100% perku.
Robi sie tak zeby nie marnować perkow... te które działają z każdym procentem coś
@geszue: tak jak @Ponczo88 powiedział. W skrócie, żeby nie marnować czasu dopóki 100% nie osiągniesz żeby perek działał, bierzesz coś (najlepiej napraawa, chyba że jakiś LT to kamo) co działa cały czas, a po wbiciu resetujesz i bierzesz np żarówe która działa dopiero jak sie ma 100%
@Ponczo88: Okej. Inaczej bym zapomniał.

- Tak się gra WZ-120 bez 6 zmysłu.
- A tak 103-0.

Na innych czołgach mam go wbitego, więc nie uwierzycie, że można wyrzeźbić całą linię bez niego.

Ogólnie- jak ktoś na nim polega, to od początku gra w tę grę nie tak, jak powinien.
1. 6 zmysłu używa się nie do powiedzenia, że cię wyspotowano, tylko żeby określić, skąd mogli cię wyspotować i #!$%@?ć