Wpis z mikrobloga

są tu jakieś #rozowepaski w średnim wieku? czy coś? jeśli dorosły facet od 4 miesięcy waszej znajomości zachowuje się jak zakochany i widać że udaje, bo śle buziaczki, cmoka przez telefon, mówi do was kochanie itd. itp. jest maślany i jak wychodzicie od niego to stoi w drzwiach i was żegna w taki maślany sztuczny sposób, mówi do was przez telefon takim pseudo zatroskanym głosem jakby do małego dziecka, uważa że was kocha itp. i to trwa te 4-6miesięcy to co o tym byście myślały? typ generalnie zachowuje się w kontakcie z wami normalnie, dobrze się wam gada, ale to zachowanie... plus widać dosłownie że jest brudasem, szcza do umywalki, podciera dupę ręcznikiem itd. nie myje zębów bo mu #!$%@? z mordy i wszystko robi na pokaz i jest generalnie #!$%@?ęty #logikarozowychpaskow

pytam bo ojciec sobie ubzdurał że jest zakochany, ma prawie 60 lat i znalazł sobie jakąś pannę, chyba 10 lat młodszą sądząc po głosie... dla mnie to jest chore w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ona niby mu gotuje, niby się z nim rucha, niby przychodzi #!$%@? do nas spać xD ale #!$%@?...pytam serio bo dla mnie to jest...obrzydliwe, jakbyście słyszały jak on mówi, ton jego głosu jest tak obrzydliwy...w ogóle to wszystko jest obrzydliwe

ostatnio stwierdził że coś tam coś tam że ma coś gdzieś że ma ją i jemu to wystarczy [super tatuś, tatuś roku #!$%@?]
  • 2
@kasiknocheinmal: bo to jest...to jest takie, czuć w jego głosie że robi to naprawdę na siłę, nie wiem jak to opisać, to trzeba usłyszeć, ja myślę że on sobie ubzdurał że ją kocha bo we mnie nie ma wsparcia i zdycha [i nie będzie miał, za te wszystkie lata]