Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co raz częściej ignoruje kobiety, przestają mnie pociągać.

Mam 26 lata i moje życie w związkach mogę określić w jednym słowie "brak". Mialem parę przygód z kobietami, ale sam seks jest slaby bez tego płomienia. Rownie dobrze mógłbym porównać te przygody z masturbacja. Przyjemności fizyczna - jest ale nic poza tym. Ale ja nie o tym.

Urodziłem się w USA, mój tato był polakiem a mama amerykanka. Wybaczcie za jakieś błędy w pisowni jeśli je popełni, tata starał się mnie uczyć polskiego jak tylko miał czas i mógł.

Bylem wychowany w sposób ze to mężczyzna dba o kobietę, dba o dobrobyt w domu, ze ja jestem osoba która chroni kobietę przed tym światem a ona troszczy się o mnie, wspiera mnie emocjonalnie, sprawia żebym ja miał o kogo się troszczyć. Rodzice byli szczęśliwy razem, zazdroszczę im tego co stworzyli. Brakuje mi tej miłości, rodzice odeszli jakieś 3-4 lata temu. O ironio tego samego dnia a tydzień później rzuciła... a raczej przestałem dla niej istnieć. Jestem sam, poza nimi nie miałem nikogo. Raz poczułem ten płomień do drugiej osoby, o cholera jaki ja bylem zakochany, a jaki zaślepiony. Obiecywane mi były niebiosa a ja obiecywałem ze zrobię wszystko, przeniosę góry żeby moc z nią być. Mialem wielkie nadzieje a zostałem potraktowany jak śmieć, kobieta która znalem i ufałem skrzywdziła mnie. Te motylki które czułem na początku znajomości zamieniły się w jakieś mordercze bestie które zaczęły mnie od środka wyżerać. Potem przez 2 lata próbowałem do siebie dojść, duzo ćpałem i piłem alkoholu.

Od jakichś 3-4 lat jest ze mną lepiej, przez ten czas zacząłem próbować swoich sil, ale większość znajomości kończyła się na jakichś pustych słowach i zauważyłem ze kobieta już nie potrzebuje takiego faceta jak ja. Czuje się oszukany i nie tyle przez rodziców bo im zarzucić nic nie mogę, dali mi kochającą rodzinę, zdrowe relacje i wartości. Ale patrze na te wszystkie media, ruchy feministyczne i czuje się jak najgorszy sort. Mowia jak kobiety są krzywdzone i jacy faceci są źli gdy cale społeczeństwo utrzymywane jest przez facetów. Prace społeczne, wykonywane w najgorszych warunkach, wojsko, to ze jak coś się stanie jakaś katastrofa to kobiety zawsze pierwsze, kobiet nie można bić, dotykać, patrzeć się. Naprawdę nie mam nic przeciwko, faceci lubią być bohaterami, lubimy być zapamiętani, lubimy gdy się o nas dobrze mówi, gdy kobiety nas pożądają. Lecz to zanikło, faceta traktuje się jak człowieka drugiego sortu, czasem nawet już nawet nie jak człowieka.

Nie zrozumcie mnie źle ja nie mam nic przeciwko kobietom. Uważam ze ruch feministyczny w 1960 był pięknym ruchem, to o co walczyły kobiety było piękne, ale przestaje być z dnia na dzień, co raz więcej jest nawoływania do nienawidzenia mężczyzn. Mowi się ze mężczyźni to cale zło jakie spotkało kobiety, ze jesteśmy maniakami rządnymi władzy, kontroli i pieniędzy, rasistami. Czuje się jakby ktoś mnie podduszał, zapędzał w róg z którego nie mogę uciec. Jest mi duszno i co raz częściej myślę o samobójstwie.

Chciałem kiedyś założyć rodzinę, mieć kochającą żonę o którą mógłbym dbać, wspierać. Pokazać jej jakim zajebistym mężczyzną jestem, dać jej oparcie. Na starość zbierać owoce troski tak jak moi świętej pamięci rodzice. Z dnia na dzień zamykam się co raz bardziej i uciekam w świat wirtualny, nie potrafię zdzierżyć rzeczywistości takie jaka jest. To ze moje życie jest nic nie warte dla tych ludzi, staje się egoistyczny i przestaje się przejmować tym co myślą inni, tego co czuja. Tragedie przestają mnie ruszać, czuje jak każdego dnia uciekają ze mnie emocje. Kobiety mnie odrzucają, czuje obrzydzenie gdy myślę o tym żebym mógł założyć rodzinę z jakąś. Nie chciałem nigdy taki być ale tracę nadzieje i czuje ze gra zwana miłością przestaje być warta świeczki, źle się z tym czuje ale przestaje czuć cokolwiek. Skupie sie chyba na pieniądzach i wyjadę gdzieś daleko od tego społeczeństwa którego nie mogę przełknąć i przez które czuje się duszony.

Chciałem się tylko wygadać.

#zwiazki #usa #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #feminizm #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 3