Wpis z mikrobloga

Tydzień temu po raz pierwszy zagrałem 40 meczów (a w zasadzie 35 meczów, bo ostatnie 5 odpuściłem) w lidze weekendowej i po pierwszych 17 meczach miałem 7 wygranych. Potem zmieniłem formację, odczułem olbrzymią różnicę w grze i wygrałem 14 z 18 meczów.
I teraz zastanawiam się czy faktycznie potrafię grać i już nawet nie mówią o wbiciu Elity albo o komfortowym wbiciu golda 3/2 czy jednak bliżej będzie mi do tego pierwszego i przez ten weekend będę do końca zastanawiał się czy wbije golda 3 albo wręcz #!$%@?ę tą grę po 5 meczach.
#fut
  • 9
@arko123: @bartush: Mam pewne podejrzenia, jak gra jest wybitnie przeciwko Wam, spróbujcie zmienić ustawienie (przed meczem, normalnie w menu). Jak byście się podzielili po weekendzie swoimi spostrzeżeniami, byłbym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartush: dzięki i też powodzenia

@robertx: ok, będę próbował jakby co.
ja trafiłem na teorię, ze jak się zrobi ragequita, to gra nie obniży ci rankingu elo, tylko dalej jest taki sam, więc teoretycznie dalej trafisz na podobnych jakościowo przeciwników. Ja w tamten weekend specjalnie nie zrobiłem rq ani razu( a raz trafiłem na tak dobrego przeciwnika, że prawie z połowy wyjść nie mogłem i niesamowicie irytujące to było) i
@arko123: Ja grając sezony zauważyłem, że jak gra jest wybitnie przeciwko mnie (potrafię rozróżnić, kiedy przeciwnik zwyczajnie jest lepszy, a kiedy to gra jemu pomaga a mi przeszkadza), pomaga zmiana ustawienia pomiędzy meczami - w kolejnym już nie tłukę wszystkiego po słupkach i poprzeczkach - ciekaw jestem czy to tylko moje urojenie, czy u innych też zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arko123: na jaką formację zmieniłeś? Gram od dawna 4-1-2-1-2, ale #!$%@? mnie ostatnio, nie umiem skleić niczego sensownego w ataku i myślałem o zmianie, ale też nie wiem na co
@marafc: 4231 z ofensywnymi pomocnikami. Miła odmiana, bo do tej pory grałem wąskimi formacjami, a tutaj ci ofensywni pomocnicy grają trochę jak skrzydłowi, więc miła odmiana od 41212 itp. No i dodatkowy CDM robi mega robotę.