Wpis z mikrobloga

Przypominam że skoki narciarskie to sport popularny w 4 krajach: Polska, Austria, Niemcy, Norwegia. Nikogo skoki nie obchodzą, w innych krajach nie są nawet transmitowane, jest to sport do bólu niszowy tak jak żużel. Podniecanie się wygranymi i robienie z tego wydarzenia rangi krajowej zakrawa o śmieszność.
#skoki #sport #oswiadczenie #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scorbix16 był kiedyś wpis jakiegoś Mireczka, który oglądał skoki w jakiejś Tajlandii i generalnie miejscowi ludzie jak i inny obcokrajowcy byli bardzo tym sportem zajarani. Pozdro
  • Odpowiedz
@merhius: PORÓWNYWANIE TRANSMISJI SKOKÓW W OTWARTEJ TELEWIZJI DO LIGI HISZPAŃSKIEJ KTÓRA LECI TYLKO W KODOWANEJ TV XDDDD Tak, tak, jeszcze napisz że Turniej 4 Skoczni ogląda więcej ludzi niż Gran Derbi xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Scorbix16: Tak jak USA i ich śmieszny Baseball, co do skoków to tak było kilkanaście lat temu, to że Ciebie nie obchodzą i zatrzymałeś się w czasie w 2004 roku nie znaczy, że są sportem niszowym oglądanym w czterech krajach. Nawet w USA w 2016 roku na 3 miejscu wśród najlepszych sportowców na świecie znalazł się Peter Prevc a wyprzedzili go Michael Phelps i Usain Bolt. Prevc wyprzedził natomiast Cristiano
  • Odpowiedz
@Scorbix16: To nadal oglądalności rzędu kilkudziesięciu milionów widzów na konkurs. Sporo jak na niszowy sport. Wiadomo, że to nie ten poziom popularności co piłka nożna, ale mówienie że nikt tego nie ogląda to ignorancja.
  • Odpowiedz
@Scorbix16: PACZCIE TYLKO JA INTERESUJE SIE PRAWDZIWYM SPORTEM JARAM SIE TYLKO RONALDO/MESSIM BO TO SOM ATLECI HEROSI TEGO SWIATA CALE MOJE GIMBAZJUM IM KIBICUJE OGLADAM NA STRIMIE NIE TO CO WY NISZOWE SKOKI W DARMOWEJ TEFAUPE XDDD BEKA Z WAS XDDD
  • Odpowiedz
@Scorbix16: Przecież sam napisałeś, że to sport lubiany w Polsce. Popularność przekłada się na fascynację i robienie z tego ważnego wydarzenia sportowego. Poza tym co Ci to przeszkadza? Ja rozumiem tam jeszcze jak niektórym przeszkadza smog czy katar bo to negatywne rzeczy ale skoki? Poza tym ominąłeś Japonię, Finlandię, Słowenię gdzie ten sport jest również mega popularny:) Rosja, Czechy czy nawet Szwajcaria też mają sporo skoczków.
  • Odpowiedz