Wpis z mikrobloga

Gdybym miała się wypowiadać na wykopie jako Obywatele RP, to bym to robiła z oficjalnego konta.


@Andreth: ale co to ma do rzeczy? Każdy sympatyk jest reprezentantem swojego ruchu, zwłaszcza tak jawnie zdeklarowanym.

A żart jest na tyle wielowarstwowy, by był inteligentny.


a że kobiety traktuje przedmiotowo, to problem kobiet (feministek), nie żartu?
A czemu tylko kobiety, a mężczyzn nie? Polityka dynastyczna wszystkich traktowała przedmiotowo. Taka specyfika.


@Andreth: to jeszcze mało, poza uprzedmiotowieniem skojarzył bym to jeszcze z monarchistycznym zamordyzmem jedynowładztwa, konserwatyzmem ustrojowym i hierarchizacją, brakiem swobód obywatelskich... brrr. Na samą myśl o tym, że ktoś z Obywateli RP promuje takie treści, robi mi się ciepło i zimno jednocześnie.

A żart jest, jak powiedzialam, wielowarstwowy. Nie, nie będę tłumaczyć.


nie trzeba, żart tłumaczy się
czekam na odpowiednie wpisy na feministycznych grupach fb.com


@Amarantus_Ekspandowany: Zrób wrzutkę i zalinkuj. To co zajmuje tzw "opinię publiczną" (niezależnie od środowiska) jest dla mnie na tyle zagadkowe, że kto wie czy nie wywołasz żywej reakcji. Będę śledzić z zainteresowaniem.
To co zajmuje tzw "opinię publiczną" (niezależnie od środowiska) jest dla mnie na tyle zagadkowe, że kto wie czy nie wywołasz żywej reakcji.


@Andreth: mimo wszystko człowiek rozumny instynktownie przeczuwa, że zajęcie uwagi "opinii publicznej" wymaga tworzenia hałasu, stukania w garnki (prymitywne narzędzia służące do przyrządzenia pokarmu) oraz wydawania okrzyków (gardłowe dźwięki godowe, służące zwabieniu obiektu pożądania), najlepiej stojąc na najwyższym miejscu w terenie. Najlepiej w tym celu posłużyć się drzewem,
Wszystkie możliwe tematy, byle tylko nie skupić myśli na fakcie, że polska tzw "polityka" zależy teraz od tego, co sie będzie opłacało zrobić Victorowi Orbanowi?


@Andreth: dlaczego o tym wspominasz? co to ma wspólnego z moim wątkiem? Przecież nie o tym mówię, nie interesuje mnie tutaj ta kwestia.

tzw "polityka"


@Andreth: dlaczego wszędzie dodajesz "tzw" i cudzysłów?