Wpis z mikrobloga

Mirko koksy,

Chciałbym się poradzić w jaki sposób przytyrać w sytuacji kiedy uprawiam już sporty walki (cardio). Trenuję min 4 razy w tygodniu i na potrzeby "robienia masy" nie zwiększałbym już tych jednostek a dorzuciłbym coś siłowego. Od poniedziałku do czwartku na zmianę trenuję Boks Tajski i BJJ a oprócz tego pracuję więc nie ma za dużo przestrzeni. Pozostają zatem jakieś 2 dni na ćwiczenia siłowe.

Niestety ale wszystkie plany treningowe jakie widziałem zakładają więcej dni w tygodniu niż mi pozostaje.
1. Co dorzucić i kiedy?
2. Czy są jacyś trenerzy profesjonalni którzy byliby w stanie rzucić na to okiem i wziąć pod uwagę sporty walki? Do tej pory spotkałem się tylko z tymi którzy rozpiszą trening na siłkę albo SW bez wzięcia pod uwagę tej drugiej dyscypliny.
3. Czy dałoby się wykonywać ćwiczenia w domu, np za pomocą pompek i drążka, czy jednak wymagana jest siłka?
4. Najpierw rzeźbić brzuch i masa później czy masujemy? ;)

#sportywalki #mirkokoksy #trening #silownia
  • 7
@reksiuwielki: odpuściłbym 1 trening SW w tygodniu i wrzucił dodatkowy dzień siłowy, wtedy byłoby 3 i już można by coś kombinować. I na starcie od razu odrzuć ćwiczenia w domu, od razu uderzaj na siłownię, żeby podnosić i rzucać duże ciężary. Co do michy to w filmie masz instrukcje ile masz jeść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PrawyKuba - @reksiuwielki: odpuściłbym 1 trening SW w tygodniu i wrzucił dodatkowy dz...
@majkelr @IntruderXXL źle się wyrazilem. Mi się najlepiej ćwiczy na ketlach. siłownie lubie załatwić w godz bo nie mam czasu na więcej. U mnie siłka to 10min rozgrzewki 20-30 min ketle, 20-30min cardio worek albo bieżnia i #!$%@? z tamtad jak najszybciej bo szkoda czasu.
I ćwiczę 3 -4 boks i 2-3 silki w tyg. Codziennie zajmuje mi to nieco ponad godzinę z dojazdem.