Wpis z mikrobloga

Ciekawostką jest to, że słowo "Warszawa" można napisać na klawiaturze używając wyłącznie lewej ręki. Nie jest to przypadek. Każdy warszawiak może pisać skąd pochodzi jednocześnie waląc konia.
#warszawa #ciekawostki #heheszki
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raptem niecale dwa tygodnie


@miknan: Proszę, nie wyprowadzaj mnie z tego błędu. Widziałam klucze dzikich gęsi na niebie, w moim ogródku niebawem zakwitną krokusy, a ja wybieram już wiosenne sukienki. Nie niszcz tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh to są heheszki I akurat tu mam dystans do tego ale zawsze mnie bawi to zgorzknienie i szkalowanie Wawy. Ja tam lubię wiele miast w Polsce i nie mam bólu d--y. Byłem ostatnio w Lublinie i bardzo mi się podobalo, lubię Wrocław, Trójmiasto, Kraków. Uważam się za patriote i szanuję wszystkich rodaków i szczerze g---o mnie obchodzi kto gdzie się urodził. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: wiem, że heheszki ale to takie pisanie w stylu:

hej warszawa, jak tam, walicie juz konia bo jestescie ze stolicy? walicie co nie? przyznajcie sie ze walicie. ja nie jestem z warszawy i nie wale, ale wy to na pewno robicie. bo przeciez jestescie z W A R S Z A W Y


a jakos nie widzę specjalnego wywyższania się warszawiaków ani tutaj, ani w normalnym życiu.
Powoli staje
  • Odpowiedz