Wpis z mikrobloga

#diy harness dla drybaga 5L na #rower, wersja 3cia

jedyne miejsce gdzie mi pasuje w zasadzie bagaż, to pod dupą, najlepiej się sprawdziło do małego dry baga w którym wożę ubranie na zmianę do pracy + pasza + przybornik rowerowy

wersje poprzednie w komentarzach

v3: całość jedynie na paskach i lince, przy zakłądaniu od zera ciut zabawy (~5-8mminuyt), ale po założeniu to już później moment włożyć i wyciągnąć drybag; wymaga znajomości kilku rodzajów węzłów (np. ściągające)
t.....u - #diy harness dla drybaga 5L na #rower, wersja 3cia

jedyne miejsce gdzie ...

źródło: comment_D7xru8ttmwz0KThdNfW1ik7YdnYHibAm.jpg

Pobierz
  • 43
Koszt v3 to jakieś może 20zł (paski i linka na metry w mrówce). Szyte na maszynie do szycia żony, ale jak ktoś ma dużo czasu to można ręcznie te paski szyć
@spec_od_wszystkiego: przerabiałem temat, dry bag zniesie błoto/wode bez najmniejszego problemu, pasek/linka tak samo; przyjeżdżam do pracbaza, wsadzam do zlewu w szatni, leje wodą, czyste, wracam do domu, leje z węża bezpośrednio po drybagu, czyste

ale jak ktoś ma coś innego niż drybaga to tak, coś na błoto by się przydało
@tosyu to już wersja ostateczna i sprawdzona w bojach? Bardzo mi sie pomysł podoba i sam coś takiego spróbuję zrobić. 5l to tak akurat na moje potrzeby by było.
@WuERA: to jest iteracja trzecia, od poprzednich różni się przede wszystkich brakiem codury i rzepów, tak to jest to samo co poprzednicy, iteracja czwarta to pewnie będzie sama linka i pół godziny #!$%@? się z węzłami XD XD ale przynajmniej sporo węzłów się nauczyłem przy tym projekcie, także plus
@WuERA: dodam że v1 powstało na początku listopada, także od tego czasu trwa mój projekt, wcześniej próbowałem dybaga na plecach (latał, #!$%@?ł), na kierownicy (ściskał linki, powodował problemy z biegami, hamulcem), w ramie (obijał się czasem o nogi), od listopada mam pod tyłkiem i jest to najlepsze miejsce

wiadomix jak ktoś ma bagażnik to ładuje sakwy
@plonace_kalosze: jak mi ten bb un55 padnie to raczej będę chciał ht2 accenta wrzucić z wymiennymi łożyskami, o ile dobrze pamiętam sam suport jakaś stówa ale łożyska grosze no i w tym będzie upgrade oczywiście korby na coś lepszego