Wpis z mikrobloga

#seks #zwiazki #dziewictwo #prawictwo #rozkminy #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Zagadnienie "NIGDY NIE UPRAWIAŁEM SEKSU"

Długi czas nie uprawiałem seksu, dopiero po 30 mi się to udało no i wcale nie poczułem, że moje życie nagle stało się lepsze, wspaniałe. Wiedziałem że tak będzie ale niesamowicie mnie to cisnęło, gnębiło, katowało, pogłębiało frustrację, nawet źle życzyłem znajomym, którzy mieli swoje dziewczyny. Było i jest mi z tym źle, że tak myślałem. Co się zmieniło: nie ma już ciśnienia, teraz pierwszorzędnym celem jest rozmyślanie o lepszej pracy, większych zarobkach czyli ogólnie o trwałym ustatkowaniu się. Zakładam również, że jak tego dokonam to też nie będzie takiej satysfakcji jak w wyobrażeniach. Także wiem, że wy co nie uprawialiście jeszcze seksu teraz cierpicie i doprowadza was to do szału bo sam to przeżywałem tyle lat.

Wracając do głównego wątku czyli braku seksu po 30, czy mogę coś doradzić? Można wiele doradzić, np:
- chcąc znaleźć kobietę szukajcie... wszędzie: internet, znajomi, nawet dziewczyna ze sklepu: myślicie, że tak nie wypada, że jej będzie niezręcznie? Otóż nie - inni faceci się nie będą wahali i ją wyrwą. Nie miejcie skrupułów - podoba wam się kobieta to jej to powiedzcie,
- jak już złapiecie kontakt to nie ograniczajcie się do jednej w fazie samych rozmów, nawet jak dojdzie do spotkania i dalej to nie zrywajcie kontaktów z pozostałymi (tak na wszelki wypadek),
- nie zwlekajcie z powiedzeniem im "podobasz mi się" ja wiem, że wydaje wam się to mało ważne, ale powiem wam coś w sekrecie: TO JEST #!$%@? WAŻNE!
- nie szukajcie logiki w relacjach damsko-męskich,
- wystrzegajcie się Karyn bo znacie z wykopu jakie one są jebnięte,
- puszczalskie - na jeden raz czemu nie? Zaliczycie i będziecie mogli na spokojnie szukać tej jedynej,
- jak czujecie, że się wam nie podoba - odpuścicie bo szkoda was i szkoda ich.

Tyle na szybko, na pewno można jeszcze wiele dopisać, pewnie wiele bzdur napisałem ale myślę że w miarę dobrze opisałem sprawę.
jezus_cameltoe - #seks #zwiazki #dziewictwo #prawictwo #rozkminy #niebieskiepaski #lo...

źródło: comment_GKHDxUO0cHoxB521ARoOti4YeLbB3MmJ.jpg

Pobierz
  • 3