Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie :) Będę pod tagiem #wykanczammieszkanie publikował na bieżąco postępy z pracy, razem ze szczegółowymi kosztami poszczegolnych etapów i elementów. Metraż wynosi trochę ponad 36m. Na początek kilka zdjęć i zaproszenie do obserwowania tagu. Wszelkie pytania miło widziane. W kolejnym wpisie więcej szczegółów. Szczesliwego nowego roku ¯_(ツ)_/¯

Łazienka powoli już nabiera kształtów, rury czesciowo przestawione, sufit podwieszony, podbudówka pod wanne jest, wc podtynkowe tez. Reszta zdjec w komentarzu.
Solipsyzm - #remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie...

źródło: comment_zFoPTQCCuwFgeiasyPyrElKvVXPVySJ7.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
Że jeden chce żyć w pudełku na buty inny od życia oczekuje więcej?


@nama: Jedni uważają za "więcej od życia" siedzenie na dupie w apartamencie a inni mogą woleć w mieszkaniu tylko spać a "więcej" przeżyć poza nim. Jeżeli cię stać na większe mieszkanie to gratuluje, jeżeli planujesz większy kredyt żeby mieć od życia więcej to też gratuluje xD A jeżeli masz po prostu bogatych rodziców lub męża to się
  • Odpowiedz
  • 10
@nama Może jestem dziwny ale mam większy szacunek do tych co samemu się dorobili. Mimo że większy wysiłek, się większa duma i satysfakcja że się do czegoś doszło samemu. Najlepiej nie porównywać się do innych, nie zazdrościć, zawsze znajdzie się ktoś lepszy, więc po co mam się tym zadręczać. 20 latki którzy jeżdżą super furami kupionych za pieniądze rodziców szacunku u mnie nie mają. OPowi życzę żeby fajnie mu się tam
  • Odpowiedz
@HipopotamEscobara: mogę sobie i mieszkanie 300 metrów uważać za klitkę, gościowi nic do tego.

Natomiast wjazdy personalne z powodu odmiennego zdania to jest lvl wipok XD
Jak dla mnie wylało szambo kompleksów.

Możesz tak uważać.
Natomiast uwagi wzięły się z powodu obrażania kogoś z tego tylko powodu, że ma małe mieszkanie. Bardzo słuszne uwagi, bo takie obrażanie kogoś i nazywanie jego lokum klitką i pudełkiem na buty bardzo źle o
  • Odpowiedz
@abcde: ah ok, nigdy już nie wyrażę swojej opinii na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@veranoo: nieprawdopodobne jest to jak obcy ludzie z internetów wiele o mnie wiedzą.

@maciejg: możesz mi wskazać, gdzie kogoś obraziłam? Pudełko na buty nie ma konkretnego odniesienia, użyłam losowych skrajnych określeń żeby zobrazować o co mi chodzi.
Natomiast dla mnie 36 metrów to jest klitka. Jeśli uważasz że to źle o mnie świadczy że tak uważam to
  • Odpowiedz
@Solipsyzm: zazdroszczę że masz czas na wykańczanie go samodzielnie, niedługo mnie to czeka ale niestety będę musiał korzystać z "fachowców". Jak tak oglądam co oferują aktualnie dostępne w Polsce ekipy i za jakie pieniądze sprzedają swoje beznadziejne usługi to mam ochotę wziąć trzy miesiące urlopu, zapłacić więcej (bo nie będę pracował) ale mieć zrobione przynajmniej porządnie.
  • Odpowiedz
@maciejg: Po prostu nie jesteś w stanie wskazać bo nikogo nie obrażam. Z fartem.


Po prostu, jeśli to dla ciebie za trudne, to jest to dla ciebie za trudne.
Refleksji nad sobą w Nowym Roku!
  • Odpowiedz
@Solipsyzm: będę obserwował z ciekawości. Sam mam mieszkanie 37.5 m2. Mieszkałem całe życie w domu 230 M2, partnerka jeszcze większym i przenieśliśmy się do tego mieszkanka, na początku trochę szok, potem wszystko uporządkowaliśmy i było cudownie. Obecnie wolę mieszkać na 37 metrach niż z rodzicami moimi bądź jej, lepiej swoje. Chociaz docelowo i tak chcemy dom pod miastem, a mieszkanie do wynajmu.
  • Odpowiedz
uważam 36 metrów za klitkę w której bym nie chciała żyć


@nama: Chyba mało kto chciałby żyć w takiej klitce, bo to jest klitka. Również jakoś nie widzę że OP chciałby żyć w czymś takim jakby miał możliwość posiadania większego. Proste. Żyje się tak jak się może. I lepiej mieć swoje niż wynajmowane, oczywiście o ile można sobie na taki luksus pozwolić.
  • Odpowiedz
jeszcze na dwie osoby :O Nie no rozumiem, każdy ma inne standardy


@nama: Za to zdanie dostajesz zjeby i bardzo słusznie, jak dla mnie możesz usuwać konto.
  • Odpowiedz