Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie :) Będę pod tagiem #wykanczammieszkanie publikował na bieżąco postępy z pracy, razem ze szczegółowymi kosztami poszczegolnych etapów i elementów. Metraż wynosi trochę ponad 36m. Na początek kilka zdjęć i zaproszenie do obserwowania tagu. Wszelkie pytania miło widziane. W kolejnym wpisie więcej szczegółów. Szczesliwego nowego roku ¯_(ツ)_/¯

Łazienka powoli już nabiera kształtów, rury czesciowo przestawione, sufit podwieszony, podbudówka pod wanne jest, wc podtynkowe tez. Reszta zdjec w komentarzu.
Solipsyzm - #remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie...

źródło: comment_zFoPTQCCuwFgeiasyPyrElKvVXPVySJ7.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tremade: mieszkam w średnim mieście (200k mieszkańców). Za cenę 50m2 (3 pokoje) deweloperki kupiliśmy z mężem 73 m2 (4 pokoje) z rynku wtórnego. Także to niekoniecznie różnica 8 metrów ;) Dodatkowo w mieszkaniu z rynku wtórnego mamy drewniane parkiety, gładzie na ścianach i 4 metrowego komandora w przedpokoju co odejmuje trochę kosztów.
  • Odpowiedz
@abcde: @Solipsyzm:
@nama:
pewnie do tego jeżdżą komunikacją miejską biedaki, a nie nowym samochodem który miał krzywą felgę
pewnie jeszcze wydajesz więcej na psy niż oni na życie
pewnie jeszcze całe dnie siedzisz w domu a oni jak jacyś podludzie pracują na swoje 36m2
  • Odpowiedz
@pedros92: mieszkałam z dala od miasta - to była katorga. Brakło Ci mleka? Musisz robić całą wyprawę, a jeśli to jedyna rzecz, której ci brakło to odkładasz pieczenie ciasta na następny dzień. Odśnieżanie w zimie. Problemy z ogrzewaniem, wieczne pilnowanie, żeby nie było za drogo. Renowacje domu, usuwanie pajęczyn, czasem problem z mrówkami, myszami itp., koszenie trawy, kleszcze i komary. Długo można wymieniać minusy mieszkania w domu na wypizdowie i
  • Odpowiedz
mogę sobie i mieszkanie 300 metrów uważać za klitkę, gościowi nic do tego.

Natomiast wjazdy personalne z powodu odmiennego zdania to jest lvl wipok XD

Jak dla mnie wylało szambo kompleksów.


@nama: Ja bym po prostu odpuścił dyskusje bo oboje swoim durnym zachowaniem weszliscie w gowniane pośmiewisko ¯\_(ツ)_/¯ Myśle że to z powodu typowej polskiej mentalności jaką Ty i On prezentujecie - moze ta sytuacja az tak bardzo tego nie
  • Odpowiedz
@camilio: ale każdy lubi co innego. Ja uwielbiam małe przestrzenie, klitki, nie lubię np. dużych domów, dla mnie są mało przytulne. Poza tym sprzyjają "zagracaniu", bo przecież miejsce jest.
  • Odpowiedz
@maginalia tak. Dlatego napisałam, że stwierdzenie "każdy ma inne standardy" nie jest powodem do gownoburzy :) sama mieszkam aktualnie w ciasnym mieszkaniu, choć wcale nie takim najmniejszym i czuje się tu jak w norze :P to znaczy, od razu mi się chce spać :D ciężko mi cokolwiek zrobić bo się wiecznie czuje przymulona :)
  • Odpowiedz
@nama: Popelnilas podstawowy blad. Uderzylas w czuly punkt mireczkow, bo nazwalas rzeczy po imieniu. Kazdy dobrze wie ze mieszka w klitce jesli sa to 2 pokoje na 36 metrach, ale nikt sie przed soba nie przyzna dlatego wyladowali swoja agresje na Tobie.
Sam mam 3 pokoje na 50 metrach i to klatka dla chomikow poki co i sie nie obrazam jak ktos tak powie bo taka jest prawda xD. Jakby
  • Odpowiedz