Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie :) Będę pod tagiem #wykanczammieszkanie publikował na bieżąco postępy z pracy, razem ze szczegółowymi kosztami poszczegolnych etapów i elementów. Metraż wynosi trochę ponad 36m. Na początek kilka zdjęć i zaproszenie do obserwowania tagu. Wszelkie pytania miło widziane. W kolejnym wpisie więcej szczegółów. Szczesliwego nowego roku ¯_(ツ)_/¯

Łazienka powoli już nabiera kształtów, rury czesciowo przestawione, sufit podwieszony, podbudówka pod wanne jest, wc podtynkowe tez. Reszta zdjec w komentarzu.
Solipsyzm - #remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie...

źródło: comment_zFoPTQCCuwFgeiasyPyrElKvVXPVySJ7.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@nama: kolejna milionerka za pieniądze rodziców? xD

lepiej że mają 36m własne niż 100m wynajmowane. Taki metraż to 2 małe pokoje, kuchnia i łazienka. Dla 2 osób nie wystarczy?

nasrane w bani mają niektórzy :)
  • Odpowiedz
@Dzolejro: ale co ja mam Ci uargumentować? Że jeden chce żyć w pudełku na buty inny od życia oczekuje więcej? To nie jest oczywiste że ludzie się różnią? I od razu księżniczka bo uważam 36 metrów za klitkę w której bym nie chciała żyć XD
  • Odpowiedz
@nama: jednego stać na pudełko na buty, a inny dostanie od mamusi apartament. Jedź do Afryki wytykać biednym murzynom że nie mają wody, albo do strefy gazy że ich bombardują. Młodzi ludzie rzadko startują z pozycji "mi się należy" jak ty.

Widać że wszystko ci z nieba spada, pewnie tatuś i mamusia ustawili i wypisujesz pierdoły, gardzę takimi ludźmi. Idź na czarną.
  • Odpowiedz