Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie :) Będę pod tagiem #wykanczammieszkanie publikował na bieżąco postępy z pracy, razem ze szczegółowymi kosztami poszczegolnych etapów i elementów. Metraż wynosi trochę ponad 36m. Na początek kilka zdjęć i zaproszenie do obserwowania tagu. Wszelkie pytania miło widziane. W kolejnym wpisie więcej szczegółów. Szczesliwego nowego roku ¯_(ツ)_/¯

Łazienka powoli już nabiera kształtów, rury czesciowo przestawione, sufit podwieszony, podbudówka pod wanne jest, wc podtynkowe tez. Reszta zdjec w komentarzu.
Solipsyzm - #remontujzwykopem #remont #budownictwo
Mirki! Nowy rok i nowe mieszkanie...

źródło: comment_zFoPTQCCuwFgeiasyPyrElKvVXPVySJ7.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@SweetDreams: jakbym miał 50 lat to też bym wolał, jak mam 25 to wolę kupić mniejsze (sam mam 48 metrów) żeby w przyszłości je najwyżej sprzedać albo wynająć i kupić coś większego. Ale ja w mieszkaniu spędzam dość niewiele czasu i służy mi głównie jako sypialnia i miejsce nauki. W 100-metrowym miałbym biegać czy co robić? Po co 2 osobom 5 pokoi?
  • Odpowiedz
@nama: Twoja odpowiedź do wpisu ma po prostu ton wywyższający się, snobistyczny. Pewnie nie chciałaś tak zabrzmieć, no ale jakoś te literki tak się ułożyły, że większość osób tak to odebrała mimo innych twoich intencji.
  • Odpowiedz
@Dzolejro

Chodzi mi o wbijanie tutaj i nabijanie się z OPa bo "mieszka w pudełku na buty" - co to jest #!$%@? za mentalność?

1. Masc na bol dupy
2. Osłonowo weź
  • Odpowiedz
Odśnieżanie w zimie. Problemy z ogrzewaniem, Renowacje domu, usuwanie pajęczyn, czasem problem z mrówkami, myszami itp., koszenie trawy, kleszcze i komary.


@maginalia: Po prostu jesteś leniwa. Wolisz mieć mieszkanie i niczym się nie przejmować. Co do mleka to nie tylko w centrach miast są sklepy spożywcze. Ja z kolei mogę wymieniać minusy mieszkania w centrum, a zalety mieszkania w domu. Chociażby głupi grill, ty musisz jechać nad wodę, żeby go
  • Odpowiedz
W 100-metrowym miałbym biegać czy co robić? Po co 2 osobom 5 pokoi?


@Dzolejro: nikt inny Ci chyba na to nie odpowie. Mam ponad 100 metrów i tylko 3 pokoje. W praktyce nie jest to az tak duzo. Poki co to wystarcza, ale jak pojawia sie dzieci to przydaly by sie jeszcze dodatkowe pokoje.
  • Odpowiedz